איך יוצאים מהמכה הזאת שנקראת המכון הרפואי לבטיחות בדרכים

המכון הרפואי לבטיחות בדרכים

ביקשתם להרחיב את רישיון הנהיגה שלכם לרישיון נהיגה ציבורי והמכון הרפואי לבטיחות בדרכים סרב לאשר לכם? נבדקתם על ידי רופאים מטעם המכון הרפואי לבטיחות בדרכים וקבלתם מכתב שאינכם כשירים לנהוג יותר בגלל חוסר התאמה? אתם ממתינים לתשובה מטעם המכון אך היא משום מה מתעכבת?

לכל הבעיות הללו יש פתרון.

אבל אולי כדאי להתחיל מהתחלה..

המכון הרפואי לבטיחות בדרכים הוא למעשה הרופא המוסמך לכל מה שקשור לרישיונות נהיגה. הוא זה שרשאי על פי התקנות לבדוק ולבחון את הנהגים. החל מנהגים חדשים שעדיין לא הנפיקו רישיון נהיגה ועד לנהגים וותיקים ומנוסים אשר מחזיקים ברישיון נהיגה למשאיות של 12 טון והם מעוניינים להרחיב אותו.

מה דורש מאתנו המכון הרפואי לבטיחות בדרכים?

המכון הרפואי יבקש בדרך כלל מהנהג, כי יבצע מספר בדיקות רפואיות, הן בדיקות מול פסיכולוג (מטעם המכון) והן מבחן שייערך מול המחשב. בהתאם לנסיבות עשויה הרשימה להשתנות ולכלול בדיקות נוספות.

כאשר אתם נעזרים בעורך דין תעבורה כבר תוכלו לקבל מהם מראש את הצפי מה תהיינה הבדיקות הנדרשות עבור כל נהג במקרה הספציפי שלו, זאת לאור הנסיבות האישיות.

משכנעים את המכון הרפואי לבטיחות בדרכים

למעשה לכל נהג אשר הרישיון שלו תלוי בחוות הדעת של המכון הרפואי לבטיחות בדרכים, ישנה בעיה מסוימת לטענת המכון. עורך דין מנוסה יוכל ברוב המקרים לבדוק וגם לטפל בבעיה על מנת שהוא יוכל לסייע בפתרונה.

לשם כך הוא חייב להכיר היטב את התיק על כל היבטיו ועל כל מה שהוא כולל, להבין מהו הקושי אשר עליו טוען המכון הרפואי לבטיחות בדרכים ורק לאחר כל זה הוא יוכל לשכנע את המכון הרפואי כי הנהג אינו מהווה סיכון והוא יכול להוכיח נהיגה בטוחה.

מה עושים כשהמכון הרפואי ממליץ למשרד הרישוי לא לאשר את הרישיון?

כאשר קורה דבר כזה והרישיון נתקע בעקבות הוראות המכון הרפואי לבטיחות בדרכים, יוכל עורך הדין להגיש ערר לוועדת ערר.

אם יהיה זה עורך דין מקצועי ומנוסה כמו בכתובת http://xn--5dbdebcwf6bwf5dhw.com/ הוא יוכל לסייע לכל אחד כמעט להוביל את התיק לסיומו הטוב!

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
רועי עזרא

רועי עזרא

רועי איש כלכלה אשר שמח לתרום מהידע שלו, קראו ותחכימו

אולי גם יענין אותך...

ביטוח סיעודי

כך תבחרו ביטוח סיעודי

הביטוח הסיעודי הוא ביטוח המסייע לכל הזקוק לכך להתמודד עם עלויות הטיפולים הסיעודיים. הפוליסה אותה כולנו מכירים היא פוליסת הביטוח הקבוצתית של קופת החולים. אך

קרא עוד »

מה זה ביטוח חבות מוצר?

ביטוח חבות מוצר הוא סוג ביטוח שנועד להגן על יצרנים, יבואנים ואחרים המתעסקים בייצור, יבוא ושיווק של מוצרים. במקרה של כשל כלשהו במוצר עצמו הקהל

קרא עוד »

כתוב/כתבי תגובה