שמאי רכב בחיפה – אין נדע במי לבחור?

אם אתם צריכים שמאי רכב, מסתבר שאתם מוצאים את עצמכם מבולבלים למדי. כי איך בוחרים? איך יודעים מיהו שמאי מומלץ? וכיצד נהיה בטוחים כי אכן בחרנו שמאי רכב בחיפה שיכול לספק לנו מענה מקצועי ומתאים, ואנו נהיה מרוצים מהשירות שלו? יש מספר פרמטרים חשובים שמשליכים על הבחירה שלנו, ועל היותנו שבעי רצון עם תום קבלת השירות. הבה ונבחן את הנקודות הללו אחת לאחת, ונוכל לדעת כיצד להתנהל נכון יותר לקראת הבחירה.

נקודות חשובות לבדיקה

  1. חשוב מאוד לבדוק את רמת המקצועיות של השמאי ואת הניסיון שלו בתחום. המקצועיות משליכה על שני מישורים. הן על השמאות אותה הוא יבצע, והן על קבילות המסמך אותו הוא ייתן לנו לאחר ביצוע הבדיקה. שמאי מקצועי יודע את אשר לפניו, הוא מכיר את העבודה היטב ויודע כיצד לבחון את כלי הרכב בצורה מקצועית. הדוח"ות שהוא כותב יהיו מדויקים וערוכים היטב, והיות שכך הם יתקבלו על ידי חברות הביטוח.
  2. שמאי הרכב חייב להיות מייצג שלנו. אנשים רבים לא מודעים לכך שאחרי תאונה עליהם לוודא כי הם פונים אל שמאי רכב פרטי, כזה שאינו עובד בשירות החברה. כי כאשר השמאי הינו נותן שירות מטעם חברת הביטוח, השמאות שלו עלולה להיות מקלה מאוד. כלומר, הוא עתי דלקבוע נזק מופחת ממה שהתרחש באמת. כי בשורה התחתונה חברת הביטוח לא מחפשת להעניק לכם כמה שיותר לרגל התאונה שעברתם עם הרכב. לכן חובה לוודא כי בוחרים שמאי שאין לו שום אינטרס מלבד קביעת שמאות מדויקת ככל האפשר.
  3. שמאות הרכב צריכה להתבצע בהקדם. אחרי תאונה או לקראת מכירת רכב כל עיכוב וכל יום שעובר עלולים לגרום לכם לנזק. אתם רוצים לחזור אל השגרה בהקדם האפשרי, בלי סחבת מיותרת. מסיבה זו חשוב לאתר שמאי רכב זמין שיכול להגיש לכם שירות במהירות וביעילות, בלי לקבוע תאריכים לשבוע הבא או לעוד חודשיים.
  4. מחיר השירות נע בטווח מסוים. כדאי לברר מחירים מראש כדי להכיר את הטווח המוצע בפניכם ולבחור נותן שירות אמין והוגן.
    מוזמנים לפנות אל קלגד שמאים ולקבל שירות אמין, טוב ומקצועי!
Uncategorized כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
בועז דקל: איך מרוויחים מעסק קטן?
כדי להרוויח טוב, לא תמיד צריך לחשוב רק על כיוון של עסק גרנדיוזי. לפעמים, עסק קטן וריווחי, יכול לקחת את...
קרא עוד »
אוק 14, 2020
כנסים וירטואלים – פונקציונלית אפשרית
אם יש לכם תכנית לקיים כנסים וירטואלים מכל סוג ואתם מתכוונים לפנות אל חברה שתסייע לכם בהפקה, דעו לכם כי...
קרא עוד »
דצמ 15, 2020
איך מקימים סטארט אפ?
אנשים רבים רוצים להיות הבוס של עצמם, להחליט באילו שעות לעבוד, כמה לעבוד, מה ללבוש לעבודה, מה לעשות, במה...
קרא עוד »
מרץ 30, 2022