קורקינטים חשמליים – למה הם לא מוצאים מהחוק

1889008-min

קורקינט חשמלי הוא כלי רכב שנעשה בו כיום שימוש נרחב למדי. אנחנו מוצאים כיום ילדים רבים ובני נוער ואף מבוגרים אשר מבקשים להיעזר בקורקינט ולא רק לצרכי שעשוע בלבד.

הקורקינט משמש לא פעם ככלי תחבורה לכל דבר. אפשר לצאת באמצעותו למרחקים לא מידי גדולים כאשר משלבים אותו גם עם תחבורה ציבורית. אין ספק כי עבור רבים מדובר בבשורה של ממש כאשר הקורקינט מאפשר את ההגעה המהירה לכל מקום בלי הצורך לעמוד בפקקים, בלי הצורך למצוא מקום חניה ואם מדובר בילדים, הרי שמדובר בכלי חוויתי ואטרקטיבי במיוחד.

זהירות – קורקינט!

אז למרות שהרחבנו בדבר החשיבות הרבה והיתרונות הרבים שהקורקינט מציע לנו, עדיין, חשוב לזכור כי מדובר בכלי שהוא נושא עמו סיכונים רבים.

הקורקינט עלול לפגוע באנשים, הוא עלול להתנגש בעוברי אורח או באנשים העוברים באותו זמן ברחוב. גם הרוכב על הקורקינט הינו חשוף לסיכונים שונים.

חשוב מאוד לשים לב כי הקורקינט הוא מיצור בטוח אשר מבטיח כי הילד או המבוגר שיעשה בו שימוש אכן יהיה בטוח ולא יקרה אסון בגין השימוש בכלי. מעבר לכך חשוב לוודא כי מדובר בכלי רכיבה שמתאים לגילו של זה שאמור לעשות בו שימוש. אי אפשר לתת לכל אחד בכל גיל – כל קורקינט.

רק אם הוא יהיה מותאם למשתמש, לממדים שלו, ליכולות שלו ולאפשרויות שלו, ניתן יהיה להיות רגועים כי אכן הוא יעשה בו שימוש חכם ובטוח.

קורקינט חשמלי נמצא בחוק

הקורקינט החשמלי הוא כלי נוח, יעיל, אפקטיבי ופרקטי במיוחד. למרות הסיכונים הרבים הכרוכים בו הוא לא מוצא מהחוק, בגלל שיש בהחלט דרך לשמור ולאכוף את חוקי הבטיחות על השימוש הנכון בכלי.

מוזמנים להכנס לאתר שלנו ולהתייעץ איתנו – Wheeltech חנות קורקינטים.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
רועי עזרא

רועי עזרא

רועי איש כלכלה אשר שמח לתרום מהידע שלו, קראו ותחכימו

אולי גם יענין אותך...

מברשת שיניים לילד

איך לבחור מברשת שיניים לילד?

איזו מברשת שיניים כדאי לקנות לילדים בגיל צעיר? מהי מברשת השיניים המומלצת ביותר לילדים? איך לבחור את המברשת המתאימה לילדים שלכם? מתי צריך לקנות מברשת

קרא עוד »

יניב ארד רואה חשבון

הקמת עסק חדש דורשת מאתנו להתייחס ללא מעט פרטים, ובעיקר: להתנהל נכון מול הרשויות. לצורך כך רצוי לפנות לרואה חשבון, שכן בלעדיו לא תמיד יהיה

קרא עוד »

כתוב/כתבי תגובה