שוברים לעובדים – המתנה המושלמת לפסח

1314497-min

כל מעסיק חפץ לתת לעובדים שלו מתנה משתלמת לרגל החג. אמנם לא כל מעסיק יכול להרשות לעצמו להוציא על העניין סכום גבוה, ולא לכל אחד יש את הפנאי ואת המשאבים לתור אחר רעיונות מתאימים. אבל לתת משהו כל אחד רוצה. ואכן, יש כיום מגוון פתרונות ואפשרויות פותחים בפני המעסיקים שער של אפשרויות מגוונות ושונות. כך שכל מעסיק יכול לבחור את המתנה המוצלחת והמתאימה ביותר שתשמח את העובדים.

שוברים זה הפתרון

אחד הפתרונות הפופולאריים והאהובים ביותר הן על מעסיקים והן על עובדים הוא שוברים לעובדים. שוברים לעובדים זו מתנה נפלאה שתוכל להתאים לכל אחד – לכל מעסיק ולכל עובד. שכן קל לרכוש את השוברים ואין צורך להתעסק עם מגוון דעות וצרכים של מקבלים. ומנגד כל עובד יכול לממש אותו כלבבו ולרכוש בשובר שהוא קיבל את המתנה שהוא רוצה לרכוש בין אם זה לממש את השובר על ארוחה במסעדה או במתנה ממגוון האופציות הקיימות. כך ששוברים לעובדים בהחלט מהווים מתנה מועדפת על רבים, והם מאפשרים לכל עובד לבחור כאוות נפשו את המתנה.

אילו שוברים כדאי לרכוש?

תחום השוברים הינו מפותח מאוד כיום, ויש מגוון רשתות וחנויות בהם ניתן לממש את השוברים. אם כי כדי שהשוברים יהיו שווים חשוב לרכוש אותם אצל חברה שיש לה מומחיות בענף. כן, מדובר על תחום לכל דברו עניין, והשוברים או כרטיסי המתנה שווים בהתאם לרשתות שמכבדות אותם. ככל שהשובר תקף ביותר חנויות, וככל שיותר רשתו מכירות בו, כך יוכל העובד לבחור לעצמו את המתנה האהובה עליו מתוך מגוון רחב יותר. והוא יהיה מרוצה יותר מהמתנה שהוא קיבל. כי אם השובר אינו תקף במספיק חנויות, הרי העובד שיקבל אותו יצטרך להתפשר ולקנות משהו שלא ממש רצוי לו.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
רועי עזרא

רועי עזרא

רועי איש כלכלה אשר שמח לתרום מהידע שלו, קראו ותחכימו

אולי גם יענין אותך...

הערך של הביטקוין

ממה נובע הערך של הביטקוין?

הערך של מטבע הביטקוין נובע מכך שישנה מערכת של כרייה של ביטקוין בה נעשה שימוש במחשבים חזקים על מנת להפיק מטבעות ביטקוין. כמו כן, לאחר

קרא עוד »
3 סיבות לבצע תמ"א 38

3 סיבות לבצע תמ"א 38

כשאנחנו קוראים את כל הפרטים של פרויקטים תמא 38, אנחנו לא תמיד יכולים לדעת האם מדובר בתוכנית אשר מטיבה איתנו או לא, אנחנו לא תמיד

קרא עוד »

כתוב/כתבי תגובה