ממונה קורונה לעסקים – להמנע מקנסות

ממונה קורונה לעסקים

עידן הקורונה סחף את כולנו למחוזות אחרים אשר לא הכרנו אותם עד כה. מי היה חולם לפני שנה שנעמוד בסיטואציה כזו שפוגעת בכל המישורים, ומנה את סדרי החיים כולם…? גם התחום העסקי חווה שינויים דרמטיים ועובר טלטלות של ממש. כל בעל עסק מגלה כי עליו לחשוב מחדש על העסק ולהתאים אותו לדרישות הנוכחיות – הן בהיבט הלקוחות והן מבחינת הדרישות שהוא צריך לעמוד בהן.

דרישות משרד הבריאות ואכיפת המשטרה

כדי להפחית את היקף התחלואה ולהקטין את מעגל הנדבקים מפרסם משרד הבריאות תקנות בכתובת הזו. אלו קשורות בצורה ישירה גם לבעלי העסקים אשר נדרשים לשנות את אופן ההתנהלות בבתי העסק כדי להקטין את סיכויי ההידבקות. הן של העובדים במקום והן של הלקוחות המבקרים. היות והתקנות משתנות ויש בכל עת עדכונים חשוב מאוד להיות ערניים ולהקפיד על יישום מהיר של כל הכללים. שאם לא כן עלולים להגיע למצב בו העסק אינו עונה על הדרישות. והתוצאה העצובה עלולה להיות קנסות.

ממונה קורונה

אז מה באמת עושים? יש פתרונות ויש דרכים לשמור על בטיחות ברמה הגבוהה על פי הדרישות. כך ניתן להתנהל בשלווה ולהיות בטוחים כי ההתנהלות הולמת וכי בעל העסק לא מכניס את עצמו לסיכונים. הדבר הנכון והמומלץ ביותר הוא למנות ממונה קורונה לעסקים. מדובר על איש מקצוע מיוחד שהוא אחראי על יישום כל ההנחיות של משרד הבריאות, ועל ווידוא מקסימלי של התאמת העסק והתנהלותו לתנאי התו הסגול לעסקים. ממונה זה יבחן בצורה שוטפת את אופן ההתנהלות של העסק, יעקוב אחרי התנהלות יומיומית, ובהתאם לממצאים יציג את ההמלצות שלו לשינויים. וזאת כדי לשמור על בטיחות מקסימלית ולהימנע מקנסות כואבים שחובטים בעסק.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
רועי עזרא

רועי עזרא

רועי איש כלכלה אשר שמח לתרום מהידע שלו, קראו ותחכימו

אולי גם יענין אותך...

כתוב/כתבי תגובה