כמה עולה כרטיס ביקור ובמה זה תלוי?

כרטיס ביקור

כרטיס ביקור דיגיטלי הוא דף בודד שמציג את המידע אודות העסק, פרטי ההתקשרות, וטופס. במקום לבנות אתר שלם שיעלה לכם המון כסף, תוכלו לרכוש כרטיס ביקור דיגיטלי ובו יוצג כל המידע אודותיכם. כאשר כל המידע שלנו מוצג במקום אחד, דבר שכזה יחסוך לנו זמן, ויתרום להתנהלות טובה יותר. אז כמה עולה כרטיס ביקור? ובמה בדיוק זה תלוי? במילים אחרות: מה מייקר אותו.

מהו כרטיס ביקור דיגיטלי – בקצרה

כרטיס ביקור נבנה ע"י מומחים לבניית אתרים ומערכות WEB. כרטיס הביקור בנוי מכמה אלמנטים: פרטי ההתקשרות, תמונות, דף אודות שמסביר על העסק, וטופס לאיסוף ולקיחת לידים חדשים. לרוב, נוכל לפתוח כרטיס ביקור באינטרנט בצורה פשוטה ובכמה צעדים פשוטים.

כמה עולה כרטיס ביקור – ובמה זה תלוי

בישראל ישנם המון ספקים ומערכות שמעניקות יצירה ותחזוקה של כרטיס ביקור לעסק. אבל כמה זה באמת עולה? ובכן, תלוי במערכת ובמפתח שלה. ישנם שני סוגי של מחירים לכרטיסי ביקור אונליין – הראשון, הוא מחיר חודשי שנע בין 20 ₪ ועד ל- 50 ₪. השני, הוא בתשלום מתחדש לשנה שמתחיל ב- 250 ₪ ויכול להסתיים גם ב- 400 ₪. המחירים עשויים להשתנות בעתיד, וכפופים לתנאי המפעיל. המחירים של כרטיסי ביקור אינטרנטיים עשויים להשתנות בשל התעמקות בעיצוב, מורכבות הדף, תוספים נדרשים, ודברים נוספים. לדוגמא: אם תרצו עיצוב קצב יותר איכותי, יוקרתי, שנוגע בהיבטי העיצוב העכשוויים תידרש ממכם תוספת תשלום.

המחירים של כרטיסי הביקור תלויים רבות במה שהלקוח מעוניין ליצור, כמה שעות עבודה נדרשות לחברה, והאם דרושה התערבות של מתכנת. כל אלה מרכיבים את המחיר הסופי.

Get Marketing – כרטיס ביקור מנצח

אל תתנו לכל אחד לבנות לכם את כרטיס הביקור, דרושה התעמקות בעסק, בשירותיו, ובעיצוב המתאים. חברתינו עוסקת בתכנון וניהול כרטיסי ביקור מנצחים במשך שנים רבות, והתוצאות מדהימות. מתעניינים בכרטיס ביקור חכם? עם קוד QR? הגעתם למקום הנכון! התקשרו עכשיו 052-399-8588.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
רועי עזרא

רועי עזרא

רועי איש כלכלה אשר שמח לתרום מהידע שלו, קראו ותחכימו

אולי גם יענין אותך...

כתוב/כתבי תגובה