כמה עולה כרטיס ביקור ובמה זה תלוי?

כרטיס ביקור

כרטיס ביקור דיגיטלי הוא דף בודד שמציג את המידע אודות העסק, פרטי ההתקשרות, וטופס. במקום לבנות אתר שלם שיעלה לכם המון כסף, תוכלו לרכוש כרטיס ביקור דיגיטלי ובו יוצג כל המידע אודותיכם. כאשר כל המידע שלנו מוצג במקום אחד, דבר שכזה יחסוך לנו זמן, ויתרום להתנהלות טובה יותר. אז כמה עולה כרטיס ביקור? ובמה בדיוק זה תלוי? במילים אחרות: מה מייקר אותו.

מהו כרטיס ביקור דיגיטלי – בקצרה

כרטיס ביקור נבנה ע"י מומחים לבניית אתרים ומערכות WEB. כרטיס הביקור בנוי מכמה אלמנטים: פרטי ההתקשרות, תמונות, דף אודות שמסביר על העסק, וטופס לאיסוף ולקיחת לידים חדשים. לרוב, נוכל לפתוח כרטיס ביקור באינטרנט בצורה פשוטה ובכמה צעדים פשוטים.

כמה עולה כרטיס ביקור – ובמה זה תלוי

בישראל ישנם המון ספקים ומערכות שמעניקות יצירה ותחזוקה של כרטיס ביקור לעסק. אבל כמה זה באמת עולה? ובכן, תלוי במערכת ובמפתח שלה. ישנם שני סוגי של מחירים לכרטיסי ביקור אונליין – הראשון, הוא מחיר חודשי שנע בין 20 ₪ ועד ל- 50 ₪. השני, הוא בתשלום מתחדש לשנה שמתחיל ב- 250 ₪ ויכול להסתיים גם ב- 400 ₪. המחירים עשויים להשתנות בעתיד, וכפופים לתנאי המפעיל. המחירים של כרטיסי ביקור אינטרנטיים עשויים להשתנות בשל התעמקות בעיצוב, מורכבות הדף, תוספים נדרשים, ודברים נוספים. לדוגמא: אם תרצו עיצוב קצב יותר איכותי, יוקרתי, שנוגע בהיבטי העיצוב העכשוויים תידרש ממכם תוספת תשלום.

המחירים של כרטיסי הביקור תלויים רבות במה שהלקוח מעוניין ליצור, כמה שעות עבודה נדרשות לחברה, והאם דרושה התערבות של מתכנת. כל אלה מרכיבים את המחיר הסופי.

Get Marketing – כרטיס ביקור מנצח

אל תתנו לכל אחד לבנות לכם את כרטיס הביקור, דרושה התעמקות בעסק, בשירותיו, ובעיצוב המתאים. חברתינו עוסקת בתכנון וניהול כרטיסי ביקור מנצחים במשך שנים רבות, והתוצאות מדהימות. מתעניינים בכרטיס ביקור חכם? עם קוד QR? הגעתם למקום הנכון! התקשרו עכשיו 052-399-8588.

Uncategorized כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
קידום אורגני – כמה זמן זה יכול לקחת עד שנראה תוצאות?
בעלי עסקים רבים פונים אל מקדמי אתרים מקצועיים כדי שידאגו להזניק את האתר שלהם כמה שיותר גבוה, וכך...
קרא עוד »
מאי 23, 2019
מה חשוב לדעת בפתיחת עסק חדש?
פתיחת עסק חדש אינה קלה כפי שאתה עשוי לחשוב. יש כל כך הרבה דברים שצריך לקחת בחשבון לפני שאתה פותח חברה...
קרא עוד »
פבר 28, 2023
אימוני כושר לנשים, רק בריאות תצא לך מזה
כושר הוא אחד מכישורי החיים החשובים ביותר לנשים. זה חיוני לבריאותם הפיזית והנפשית. נשים צריכות להיות...
קרא עוד »
מאי 02, 2023