דגשים חשובים בתספורות לגברים

1303746-min

השיער הינו מרכיב חשוב ועיקרי במראה החיצוני של כל גבר ולכן חשוב מאוד לעצב אותו בצורה מוקפדת ומחמיאה, כזו שתגרום לבן אדם להרגיש טוב עם עצמו ולהיראות טוב יותר לעומת אנשים אחרים שנמצאים סביבו.

אז איך עושים זאת? כיצד בוחרים תספורת עבור גבר? מה חשוב לדעת לפני תחילת התספורת וכיצד מבצעים זאת בפועל? לפניכם מספר דגשים חשובים בתספורות לגברים –

חלוקת הראש = סדר בתספורת

לפני שמתחילים, חשוב לתכנן בדיוק מהי התוצאה הסופית הרצויה. לאחר התכנון, יש לבצע מעין חלוקה של הראש לפי סוג התספורת המתוכנן על מנת לוודא כי כל חלק מקבל את הטיפול המתאים ומסופר בדיוק בגודל המתאים. כך ניתן יהיה לוודא כי התספורת תצא לשביעות רצונו של הספר וכמובן של המסופר.

התאמת תספורת לסוג השיער

התאמת התספורת לסוג השיער הינה נקודה חשובה ביותר וכל ספר מקצועי חייב לדעת את זה לפני שהוא מתכנן תספורת ללקוח. התספורת חייבת להיות מותאמת לסוג השיער מכיוון שלא כל תספורת שמתאימה לשיער חלק מתאימה גם לשיער גלי ומתולתל.

הקשר בין אישיותו של אדם לסגנון התספורת

ישנו קשר הדוק ביותר בין סגנון תספורת לאישיות של בן אדם ולכן חשוב מאוד להתייחס לגילו ולתפקידו כאשר מתאימים לו תספורת חדשה. הרי לא ייתכן שמנהל מפעל צעיר ורענן יופיע בוקר אחד עם תספורת של אדם בן שמונים, ומנגד, מורה מכובד לא יכול להיכנס לכיתת חינוך עם תספורת של נער בן עשרה.

שיער רטוב או יבש – תלוי במה מספרים

ניתן לספר שיער בכל מצב שהוא, גם רטוב וגם יבש. השאלה היא במה מספרים אותו. במידה ומספרים במכונה, השיער יכול להיות יבש, אך אם התספורת נעשית באמצעות מספריים, כדאי להרטיב את השיער לפני התספורת.

צרו קשר עוד היום לקבלת מידע על קורס ספרות לגברים.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
רועי עזרא

רועי עזרא

רועי איש כלכלה אשר שמח לתרום מהידע שלו, קראו ותחכימו

אולי גם יענין אותך...

מה מיוחד בשייט על הדנובה?

שייט נהרות , לא רק לעשירים

בשנים האחרונות יותר ויותר אנשים מגלים כי שייט נהרות יכולה להיות חופשה מדהימה לכל הגילים ולסוגים שונים של אנשים. אבל מה שייט מסוג זה כולל?

קרא עוד »

כתוב/כתבי תגובה