איך אפשר למחוק נקודות ברישיון

1324241 (2)-min

קיבלתם את הנקודות הכמעט אחרונות שלכם? אתם חוששים שהרישיון שלכם הולך להילקח מכם? אל דאגה. או בעצם יש מה לדאוג, אבל יש גם מה לעשות.

אם הגעתם לסף הנקודות שבו אתם עלולים לקבל שלילה לרישיון, אתם מבינים שעד שייקחו לכם את הרישיון, זה רק עניין של הזמן, זה הזמן לנסות לבטל את זה. איך? על ידי מחיקה של נקודות שקיבלתם.

האם דבר כזה אפשרי? בהרבה מקרים, כן ובגדול. אפשר לבטל נקודות ולאפשר לכם לנסוע בחופשיות, אבל הפעם בזהירות.

אז איך מוחקים נקודות ברישיון? המשיכו לקרוא כדי לדעת.

איך אפשר למחוק נקודות ברישיון?

המשטרה מחלקת נקודות כפי ראות עיניה על פי חומרת העבירה. כאשר עברתם עבירת תנועה ונתפסתם על ידי שוטר, לא תמיד הוא יכתוב לכם נקודות, לפעמים הוא יסתפק בקנס כספי או אפילו אזהרה, אבל כשעבירת התנועה הייתה חמורה, בטח ובטח אם סיכנתם הולכי רגל, אתם כנראה תקבלו כמה נקודות טובות.

לאחר שהנקודות האלו מצטברות, המשטרה שוללת את הרישיון ויכולה אף להעמיד למשפט את הנהג העבריין. לדעת המשטרה מי שמלאו לו כל הנקודות הוא עבריין תעבורה מוצהר שביצע הרבה עבירות תנועה חמורות בזמן קצר יחסית.

אבל אתם יכולים לבטל חלק מהנקודות אם רק תעזרו בסיוע מקצועי. עורך דין לענייני תעבורה יוכל להראות לכם איך חלק מהנקודות שהמשטרה נתנה לא מוכחים. המעשה לא מתועד ואפשר לבטל את זה על ידי הגשת ערעור.

עורך דין תעבורה ינסח את הערעור על פי הנתונים שהוא רואה ויגיש את זה למשטרה. על פי רוב, כאשר אין למשטרה נתונים מוכחים, הנקודות ימחקו ואתם תהפכו לנהגים רגילים עם קצת נקודות.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
רועי עזרא

רועי עזרא

רועי איש כלכלה אשר שמח לתרום מהידע שלו, קראו ותחכימו

אולי גם יענין אותך...

כתוב/כתבי תגובה