צ'קים מעוצבים ואיך זה תורם למיתוג העס

אופסט קולור

המאמר באדיבות אופסט קולור

חשבתם שצ'ק הוא פריט ארכאי בעיצוב מיושן? מהיום כבר לא. לגמרי לא. כי צ'ק הוא אמנם אמצעי תשלום ותיק ומוכר מאוד שמשמש אותנו כבר שנים רבות. אבל כיום הוא כבר לא מה שהיה פעם. במיוחד לא כאשר מדובר על צ'קים שמשרתים את המגזר העסקי או המוסדי. כי צ'ק לא חייב להראות כמו מסמך חיוור וחסר נוכחות. הוא לא צריך להיות אנמי וחסר חן. הוא יכול להיות מעוצב בטעם טוב, לשדר עכשוויות ולהתאים למכלול העיצובי של העסק או המוסד.

תרומה למיתוג העסק – כמה חשוב

כל בית עסק בימינו מתמודד עם הרבה מאוד תחרות מול יריבים בתחומם. ומעבר לכך – לא קל להגיע ללב של הלקוח ולכיס שלו. לא קל לבנות את התדמית העסקית ולייצב אותה ביציבות הנדרשת. כדי להשיג את כל המטרות הללו בוחרים בתי עסק לבצע צעדים משמעותיים ולהשקיע משאבים בלתי נדלים. וזאת כדי למצב את העסק בשורה הראשונה בתחום, ולהתקרב ככל האפשר אל הלקוחות הפוטנציאליים. אחד הצעדים הוא מיתוג ועיצוב צ'קים.

מיתוג עסק ועיצוב הצ'קים

אז אם בעל עסק חפץ לקדם את העסק ולשפר את המיתוג שלו, הוא יכול לעשות זאת בעזרת כלים שונים וכן בעזרת צ'קים מעוצבים. מדובר על צ'קים מותאמים אישית שמבטאים את המסר הייחודי של בית העסק. צ'קים כאלו יכולים לקלוע למטרה ולשלב לצד ביצוע תשלומים לעובדים או לספקים, גם העברת מסר תדמיתי. כלומר, העסק מקבל תדמית חשובה ורצינית יותר בעזרת הצ'קים הללו. כמובן שצריך לדעת איך להדפיס את הצ'קים והיכן להדפיס אותם. כך שהם אכן ייראו כמו שהם צריכים להראות. ומה שהכי חשוב – שהם יהיו קבילים ומתאימים לתקני הבטיחות.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
רועי עזרא

רועי עזרא

רועי איש כלכלה אשר שמח לתרום מהידע שלו, קראו ותחכימו

אולי גם יענין אותך...

מצבות ברחובות

איך כותבים צוואה?

אם אתם רוצים לדאוג לקרוב משפחה מבוגר או חולה חס וחלילה או שאתם בעצמכם רוצים להתכונן לבאות ולדאוג לחלוקה של הרכוש שלכם אחרי מותכם, אתם

קרא עוד »

כתוב/כתבי תגובה