מתי להתייעץ עם עורך דין נוטריון?

כל מה שרציתם לדעת על הסדר עם נושים

לכל אחד מאתנו יש רגעים בחיים שבהם נזדקק לעזרתו של עורך דין מוביל, אך יש גם מצבים שבהם רק נוטריון יוכל לסייע לנו. ראשית, חשוב להבין שלא כל עורך דין הוא גם נוטריון, כי צריך לעמוד בתנאים מסוימים כדי לקבל את התואר הזה. שנית, חשוב לדעת שיש לא מעט עניינים שנמצאים רק בסמכות של עורך דין נוטריון, ולכן נשאלת השאלה: מתי הוא הכתובת הנכונה ומתי כדאי יהיה להתייעץ עם איש מקצוע כזה? האמת היא, שיש מגוון רחב של שירותים שרק עורך דין נוטריון יוכל להציע לנו, כמו למשל: תצהירים, אימות חתימה, תרגום בכל השפות, ייפוי כוח נוטריוני ועוד.

איך לבחור נוטריון מתאים?

האמת היא, שתמיד כאשר מחפשים עורך דין נוטריון, מגלים שיש הרבה אנשי מקצוע שביניהם נוכל לבחור, והבחירה לא תמיד תהיה קלה. מה אנחנו יודעים על כל אחד מהם? והאם כל עורך דין נוטריון יוכל להיות זמין עבורנו לבצע את המשימה? התשובה היא כמובן לא. לכן, אם למשל מדובר על עניין דחוף, חשוב לקחת בחשבון את העובדה שלא כל עורך דין נוטריון יוכל לסייע. למעשה, אם אתם צריכים את החתימה שלו כמה שיותר מהר על מסמך מסוים, כדאי יהיה לברר מולו האם הוא יוכל לטפל בדברים עוד היום או לא. בנוסף, תמיד עדיף לפנות אל עורך דין נוטריון שיש לו יותר ניסיון, ידע ומיומנות, כי למה שתתפשרו על העניין הזה?

האם ייעוץ ושירות של נוטריון עולה הרבה?

ברור מדוע זו יכולה להיות עוד סוגיה שמטרידה אתכם, אך כדאי שתדעו: היום זה לא כך. היום לא תמיד עורכי דין שהם גם נוטריונים גובים סכומים מופקעים תמורת השירות שהם מציעים. מצד שני, בהחלט יש מקום לדבר עם כמה אנשי מקצוע כדי להבין על איזה מחיר נוטריון מדובר ואיפה תשלמו קצת פחות כסף.

הכנסו לאתר שלנו – http://blbl.co.il/.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
רועי עזרא

רועי עזרא

רועי איש כלכלה אשר שמח לתרום מהידע שלו, קראו ותחכימו

אולי גם יענין אותך...

כתוב/כתבי תגובה