זאת הסיבה שבגללה אתם חייבים להשתמש בצבע מעכב בעירה

צבע מעכב בעירה

בכל מבנה שאותו בונים חייב להיות התקן מינימאלי אשר שומר על האנשים מפני מקרה שבו פורצת שריפה. אפשר לראות כי בניינים רבי קומות מכילים ספרינקלרים אשר מסייעים להזרים מים במידה ופרצה אש, ובמבנים אחרים יש דרכים נוספות אשר מסייעות להשתלטות על השריפה, מלבד ההתקשרות אל מכבי האש וההמתנה עד אשר אלו יגיעו לסיוע מקצועי ומהיר. מה יכולים לעשות מלבד חיפוש אחר מטף שאיתו יכולים להשתלט על דליקה שפרצה והתקשרות אל מכבי אש באופן בהול? להתקין היכן שאפשר חומרים מעכבי בעירה באמצעות לפנייה לחברת שרפים מערכות מיגון.

איך צבע מעכב בעירה עובד

לא הרבה אנשים יודעים זאת, אבל אפילו מזרון פשוט אשר עליו הולכים לישון רצוי כי יהיה עליו חומרים מעכבי בעירה אשר מסייעים למנוע התפשטות מהירה של האש במקרה וזו כבר התרחשה, ולצד מוצרים רבים שכבר מגיעים עם האופציה הזו מבחינה מובנית, ישנם חומרים מעכבי בעירה שאותם יכולים להתקין בצורה די פשוטה עבור האזורים שמועדים לפורענות בכל סוג של מבנה.

איך זה עובד בפועל?החומרים מעכבי הבעירה אשר קיימים עבור אזורים שונים, למעשה אינם מאפשרים לאש להתפשט הלאה על ידי ריאקציה תרמו כימית אשר למעשה בולעת את האנרגיה של החום שנובעת מהאש, ובד בבד משחררת גזים אשר מאפשרים את הצמצום של הבעירה באופן יעיל.

היכן מומלץ ליישם את הצבע

כאמור, את היישום של חומרים מעכבי בעירה מומלץ ליישם בכל מקום שבו שריפה יכולה ליצור נזק והתפשטות של השריפה באופן מהיר. לכן, ישנה התקנה של צבעים מעכבי בעירה על צינורות של גז וחשמל, התקנה של לוחות צמר סלעים  למיגון אש ובידוד יעיל ואף עבודה עם בטון חסין אש אשר מיועד עבור איטום של מעברי אש ועשן.

כל אלה מסייעים להשתלט בצורה טובה על הבעירה עד אשר לוחמי האש מגיעים עם כל הציוד הנדרש עבור כיבוי יעיל יותר של האש והפסקת השריפה כליל. ההתקנה הכרחית במיוחד באזורים שבהם ישנה סכנה גדולה יותר במקרה של דליקה, וכל נקיטה באמצעים של מניעה תיצור את ההגנה הכי טובה.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
רועי עזרא

רועי עזרא

רועי איש כלכלה אשר שמח לתרום מהידע שלו, קראו ותחכימו

אולי גם יענין אותך...

כתוב/כתבי תגובה