מה זה עיסוי באבנים חמות? איך זה פועל?

עיסוי באבנים חמות

מה זה עיסוי באבנים חמות? מהכין מגיע העיסוי הזה? ומדוע הוא הפך כה פופולארי בעולם המערבי? אם אתם רוצים לפנק את עצמכם בחוויה זוגית או אישית –  חשוב שתדעו כבר עכשיו קצת יותר על עיסוי באבנים חמות!

עיסוי באבנים חמות הוא כזה שהגיע אל מחוזותינו משבטים אינדיאנים תוך שהוא נועד על מנת לאזן את הגוף להקנות לגוף אנרגיות מחודשות, לפעול על מנת להפוך את הגוף ליעיל יותר, בזמן שהוא מגן על הגוף מחזק את המערכת החיסונית וכמובן מעולה לשחרור שרירים, לריפוי ולהרגעת הגוף והנפש.

חשוב לדעת כי מלבד השימוש שהתבצע באבנים על ידי האינדיאנים שהשתמשו באבני בזלת בעיקר כדי להקל על כאבי בטן, העיסוי הפך לנפוץ לפני אלפי שנים גם בסין בה השתמשו מטפלים כדי לשחרור כאבים, העיסוי הפך נודע גם ברוסיה ושבאמצעותה שחררו כאבי גב, תוך שביפן משתמשים בעיסוי מסוג זה למען הקלה על מערכת העיכול.

>>> עוד על עיסוי זה באתר https://www.r-c.co.il

כיצד נעשה העיסוי?

עיסוי באבנים חמות מתבצע רק על ידי מומחים בתחום שבאמצעות שימוש באבני בזלת נבחרות מסייע להרגעת השרירים, להפחתת כאבים כרוניים או פתאומיים בגוף, הוא מקנה אנרגיה מחודשת ויכול לסייע לשחרר את המועקות בגוף ובנפש.

לעיסוי באבנים חמות שלל יתרונות ביניהן:

  • שחרור הגוף
  • סיוע בכאבים כרוניים
  • טיפול בדלקות
  • טיפול בכאבי בטן ומחזור
  • איזון הגוף והחזרת האנרגיה לגוף
  • טיפול בכל חלקי הגוף כמו גם בשרירים
  • טיפול במערכת העיכול

לסיכום, עיסוי באבנים חמות הוא כזה שחשוב לנסות בין אם לצורך טיפול ממוקד בכאבים לבין אם מדובר בצורך באיזון הגוף, החזרת האנרגיה לגוף כמו גם לשם פינוק באמצעות עיסוי אבנים חמות מקצועי שנעשה בשלל רחבי הארץ.

אז אם אתם רוצים לקבל אנרגיה מחודשת לחזק את המערכות ולפטל בשרירים כאובים – זה הזמן לעיסוי באבנים חמות!

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
רועי עזרא

רועי עזרא

רועי איש כלכלה אשר שמח לתרום מהידע שלו, קראו ותחכימו

אולי גם יענין אותך...

כתוב/כתבי תגובה