איתור כספים אבודים

איתור כספים אבודים

כל אחד מאתנו רוצה לחיות ללא דאגות ולחצים מיותרים. חלק מהלחצים שרובנו חווים בחיי היומיום הוא שמירה על הכלכלה השוטפת שלנו, או במילים אחרות מרדף אחר כסף או הכנסה שתוכל לכלכל אותנו בשביעות רצון וללא מתחים.

כסף הוא חלק מרכזי מחיינו

עבור כולנו כסף הוא אמצעי. באמצעותו אנו מצליחים להתכלכל בחיי היומיום אם בתשלומי שכר דירה, משכנתא, אוכל, ביגוד, נסיעות וגם בילויים. כדי שנצליח לחיות טוב ולרכוש לעצמנו את הדברים ההכרחיים אנו יוצאים לעבוד בכל יום, מקדישים מספר שעות רב בכל יום כדי להכניס משכורת מכבדת בסוף החודש.

אך מה עושים כאשר יוקר המחייה לוחץ וכל המחירים עולים? הקניות בסופר הפכו להיות הוצאה גדולה מאוד לעומת שנים קודמות, מחירי הדירות עלו בצורה משמעותית ואנו צריכים לחיות בהתאם. לפני שאתם רצים לקחת הלוואה מהבנק כדי להסתדר מבחינה כלכלית, בדקו האם יש לכם כספים אבודים.

כספים אבודים – זה הגיוני?

בהחלט כן. נכון שכל אחד מאתנו מודע בדיוק להכנסות שלו, להוצאות קצת פחות כי הרי לא תמיד מחשיבים כל דבר כהוצאה – כמו הסושי שהזמנו אתמול בערב. אך כאשר מדובר בכסף שנכנס לבנק, אנו חושבים שאנו יודעים בדיוק מה מגיע לנו.

כספים אבודים אלו סכומי כסף שהם שלכם, אך פשוט שכחתם מעצם קיומם. זה יכול לקרות לדוגמה כאשר אנו עוברים מעבודה אחת לעבודה אחרת. בכל מקום עבודה המעסיק מחויב לשלם קרן פנסיה לעובד, כך שבמהלך העבודה באותה החברה הופרשו כספים מהמשכורת של העובד לטובת קרן הפנסיה, אך לאחר סיום העבודה באותה החברה העובד התחיל לעבוד במקום אחר ושכח מהכספים של הפנסיה שנצברו לטובתו.

כיצד ניתן למצוא כספים אבודים?

ישנם מספר דרכים לאיתור כספים אבודים שמגיעים לנו. ניתן לבצע איתור באופן עצמאי וחינמי ברשת דרך מנועי חיפוש ייעודיים, באמצעות הזנת נתונים אישיים והמתנה של מספר ימים מנוע החיפוש יציג לנו את כל הכספים שנצברו לטובתנו. כך נוכל לאתר כספים שלא ידענו על קיומם. דרך נוספת לאיתור כספים היא דרך חברה מקצועית המתמחה בנושא איתור כספים אבודים.

היכנסו לאתר של מניב: https://www.moneyv.co.il/

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
רועי עזרא

רועי עזרא

רועי איש כלכלה אשר שמח לתרום מהידע שלו, קראו ותחכימו

אולי גם יענין אותך...

כתוב/כתבי תגובה