איך לבחור מברשת שיניים לילד?

מברשת שיניים לילד

איזו מברשת שיניים כדאי לקנות לילדים בגיל צעיר? מהי מברשת השיניים המומלצת ביותר לילדים? איך לבחור את המברשת המתאימה לילדים שלכם?

מתי צריך לקנות מברשת שיניים? מאיזה גיל להתחיל לצחצח לילד?

מהרגע בו הילד שלכם התחיל לצרוך מזון מוצק, צריך לקנות מברשת שיניים ראשונה, לא תרצו להגיע למצב בו נוצר ריח רע מהפה אצל הילד. מברשת השיניים האידיאלית הראשונה הינה מברשת שסיביה מעוגלים בקצוותיה ובנוסף לזאת הסיבים צריכים להיות רכים – SOFT. ישנן מגוון חברות המספקות מברשות שיניים לילדים פעוטים המתאימות לתחתוח הראשון בחייו של הילד שלכם.

מברשת שיניים חשמלית לילדים – מאיזה גיל?

בגיל גדול יותר, בו הילד יכול לצחצח לבד את שיניו, ניתן לבחור לילד שלכם את מברשת השיניים החשמלית הייעודית לו וכך להביא לחווית צחצוח השיניים לילדים מימד חדש של חדשנות ואפילו כיף.

ילדים בגיל צעיר לא תמיד ששים לקראת צחצוח השיניים, ולכם כדאי לשחק איתם תוך כדי, ליצור חוויה כיפית ונעימה לצחצוח שיניים.

גרמו לילד לאהוב את המברשת שלו

יש חשיבות עליונה לגרימת הילד לחבב את מברשת השיניים שלו, כך שלא יווצרו סיטואציות לא נעימות שמגיעים עם העת למטלת צחצוח השיניים. חשוב שהילד לא יראה בצחצוח כמטלה או משימה לא נעימה שחייבים לבצע. לכן, חשוב מאוד שהילד יהיה שותף בבחירת מברשת השיניים. תנו לילד לבחור בצורה עצמאית את מברשת השיניים שלו מתוך מבחר שמותאם אליו, לפי הוראות הייצרן ולפי ההמלצה של איש המקצוע בבית המרקחת או באחת מרשתות הפארם המכילה מגוון מספק של מברשות שיניים לילדים.

גידול ילדים ללא חורים בשיניים – זה אפשרי באמצעות צחצוח ייסודי שלוש פעמים ביום עם מברשת ייעודית

צחצוח איכותי מרובה תסייע בשמירה על השיניים מפי קריוס ובקטוס. ספרו לילדיכם את סיפורם של קריוס ובקטוס וקשרו אותו ישירות אל יכולותיה של המברשת.

איכות המברשת

האיכות מתבטאת גם במחיר של המברשת, החברות המובילות בתחום מוצרי הצחצוח הן אלה המוכרות, חשוב להשקיע בקנייה של מברשת השיניים. בחרו מוצר איכותי ועמיד, אשר אתם מכירים את שמו של המותג, ומודעים לאיכותו.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
רועי עזרא

רועי עזרא

רועי איש כלכלה אשר שמח לתרום מהידע שלו, קראו ותחכימו

אולי גם יענין אותך...

כתוב/כתבי תגובה