בר מצווה אירוע חד פעמי – כך תעשה זאת נכון

בר מצווה אירוע חד פעמי - כך תעשה זאת נכון

לא כל יום חוגגים בר מצווה. גם אם לכם יש יותר מבן אחד, לילד עצמו זה אירוע חד פעמי. ולכן אתם בהחלט נדרשים לחגוג את היום הזה בצורה מושלמת עבורו. אם גם אתם מגדירים את עצמכם כהורים מסורים, אם חשוב לכם להיות בטוחים שאתם מציינים את בר המצווה בצורה הנכונה והטובה ביותר, בואו וקראו על הדרך שלכם להפיק אירוע מוצלח באופן הנכון ביותר.

כך עושים את זה נכון

  • לפני הכול צריך לזכור כי האירוע אותו אתם חוגגים צריך להגשים את המשאלות של חתן בר המצווה. אמנם אתם ההורים וגם לכם יש רצונות. אבל ככלות הכול הוא חתן האירוע והוא צריך להגשים את משאלותיו. לכן חשוב לכם לשוחח אתו ולשמוע ממנו על החלומות שלו בדבר האירוע. מה הוא רוצה? איך הוא חולם לראות את האירוע שלו? אילו סוגים של אירועים הוא חווה, ומה מכולם מוצא חן בעיניו?
  • אחרי ששמעתם מה הוא רוצה אתם יכולים להתחיל לדון בעניין. ככלות הכול אתם מקבלי ההחלטות והאירוע צריך להתאים לערכים שלכם. אתם מחליטים על תקציב ועל אופי האירוע מתוך התחשבות ברצונות של החתן. לכן אתם צריכים כעת לחשוב עם עצמכם על האירוע ועל האופי שהוא יישא. לדייק לעצמכם מה מכל החלומות של הילד יוכל להתגשם תוך התאמה לציפיות שלכם כהורים.
  • כעת אתם יכולים לבדוק את האפשרויות של מקומות מתאימים לאירוע. יש כל כך הרבה אפשרויות; אולמות, מועדונים, גני אירועים וכדומה. בירור מעמיק ואיתור של מקום לבר מצווה יובילו אתכם הלאה לשלב הבא.
  • האוכל הוא מרכיב מהותי ביותר. אך גם כאן צריך להפריד בין החברים של חתן המצווה לבין האורחים המבוגרים. לא אותו אוכל יערב לחיכם של שני סוגי האורחים הללו. לכן יש כאלו שיחלקו את האירוע לשני חלקים, ויגישו אוכל מיוחד לכל אחד משני סוגי האורחים הללו.
  • כדאי לבחור מועדון בו יש רחבת ריקודים מרשימה, כך יוכלו החברים לרקוד ולשמוח יחד עם החתן וליהנות מאירוע שמח, מיוחד ונעים!
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
רועי עזרא

רועי עזרא

רועי איש כלכלה אשר שמח לתרום מהידע שלו, קראו ותחכימו

אולי גם יענין אותך...

דמויות רחוב למה זה טוב

דמויות רחוב למה זה טוב

ברחובותיהם של מרכזי הערים הגדולות בארץ  ניתן למצוא כמעט תמיד, בכל עונה בשעות העומס, אנשים המופיעים ברחוב – לרוב עם כלי נגינה ולעתים באופן מעט

קרא עוד »

כתוב/כתבי תגובה