דירות גן למכירה במודיעין

דירות גן למכירה במודיעין

אם אתם מעוניינים לרכוש דירות גן למכירה במודיעין  , אתם יודעים שאתם צריכים להכין תקציב מתאים לרכישה זו דירות גן למכירה הן  יקרות יותר מדירות רגילות. אבל זה פתרון טוב אם אתם שוקלים לעבור לבית פרטי אבל לא בטוחים שיש לכם תקציב לכך. דירת גן היא חלופה מעניינת וטובה לבית פרטי, דירת גן דומה לבית פרטי והיא זולה יותר מבית פרטי.

תהליכי לקיחת הלוואה או משכנתא

לרוב כדי ליצור תקציב לרכישת דירה, גם אם זו דירה שנייה, יש צורך לקחת משכנתא.או איזה שהוא סוג של הלוואה עוד לפני שאתם רוכשים את הדירה. צריך לקבל אישור ראשוני למשכנתא או הלוואה אחרת מבנק. כדי שתוכלו לדעת מראש איזה תקציב יש לכם עבור רכישת הדירה. התהליך הוא כזה שאתם מראים לבנק זיכרון דברים או הצעת מחיר על הדירה שאתם שוקלים לרכוש והבנק מאשר  לכם איזה סכום הוא יכול להלוות לכם לפי יכולת ההחזר שלכם. יכולת ההחזר שלכם היא פועל יוצא מההכנסה שלכם או ליתר דיוק מההכנסה פנויה שיכולה להיות החזר חודשי ההחזר החודשי לא יכול לעלות על שליש  מההכנסה החודשית שלכם.

בדיקת הוצאות לצורך בירור יכולת החזר להלוואה


גם ההוצאות שלכם נבדקות. כאשר מקבלים אישור זמני להצעה ראשונית למשכנתא חשוב לזכור שגם הצעה ראשונית הזאת מוגבלת בזמן. אתם צריכים למצוא עם ההצעה הראשונית את הדירה או הדירות שאתם מעוניינים לרכוש ולאחר שהחלטתם איזה דירה אתם רוכשים, הבנק ייתן לכם הצעה קבועה עבור משכנתא. ההצעה הזאת המבוססת על יכולת ההחזר שלכם לפי סך ההכנסות שלכם וההוצאות שלכם יש בשיטה זאת הגיון כי כך באמת תוכלו  לרכוש דירה שעומדת ביכולת ההחזר שלכם.

בדיקת שמאי


בתהליך אישור המשכנתא שמאי מטעם הבנק יגיע  לבדוק את הדירה שאתם רוצים לרכוש ויוכל להעריך את השווי שלה. גם זה ישפיע על גובה המשכנתא שתקבלו. אנשים מחפשים דירות במקומות שונים
רוב האנשים מחפשים דירות בלוחות שונים בעיתונים או בלוחות שונים באינטרנט. יש גם אנשים שפונים למתווכים.  למתווכים יש גם דירות שאי אפשר למצוא בעיתונים או באתרי האינטרנט השונים.
 

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
רועי עזרא

רועי עזרא

רועי איש כלכלה אשר שמח לתרום מהידע שלו, קראו ותחכימו

אולי גם יענין אותך...

איך בודקים את שער אתריום?

אם הגעתם לכאן אתם בוודאי מחפשים מידע אודות אתריום עם דגש על שער אתריום עדכני. המטבעות הדיגיטליים צפויים לשנות את העולם ולכם יש הזדמנות לקחת

קרא עוד »

כתוב/כתבי תגובה