איך בוחרים ציוד השקיה לגינה?

מגזמות באתר טולמן

כל מי שיש בבעלותו חצר פרטית בביתו, ירצה להשקיע ולטפח אותה בדרכים שונות. חלק יינצלו את האדמה לשתילת עצי פרי, אחרים יבחרו לפרוס דשא. אך לכולם עולה צורך אחד משותף – הצורך בתחזוקה שוטפת והשקיית הגינה.

בעבר, היו משתמשים בדליי מים שממלאים מהברז והולכים הלוך ושוב כדי להשקות כל צמח ועץ בנפרד בגינה. תהליך זה היה כרוך במאמץ פיזי מעייף. היום זה לא ככה. פלאי הטכנולוגיה אפשרו פיתוח של אמצעים משוכללים המיועדים להשקיית גינות קטנות או גדולות בצורה יעילה וקלה.

להבין את צרכי הגינה הפרטית שלכם

בכדי לבחור ציוד השקיה בצורה יעילה וחכמה, חשוב לקחת בחשבון כמה פרמטרים לגבי הגינה שלכם. ראשית יש לחשב את סוג האדמה ושטח הגינה הכולל בכדי לדעת מה סדר גודל הציוד הנדרש בכדי למלא את אספקת המים. באיזה סוג גינה מדובר? גינה פרטית קטנה או חצר ענקית? וכמו כן מהי מכילה– עצי פרי ונוי או מדשאות? כל סוג של צמח דורש כמות מים משתנה.

קיימות בארץ מספר חברות המספקות מוצרי השקיה לגינה שונים, אך חברת Toolman מציעה מגוון רחב ומתקדם של מוצרי השקיה וטיפול לכל חצר וגן. בין המוצרים אפשר למצוא:

  • ערכות השקיה שלמות – סטים בדגמים שונים המכילים ציוד מתקדם הכולל מחשב בקרה וציוד נוסף כמו וסתי לחץ, צינוריות טפטפות, יתדות ועוד. ישנם דגמים אוטומטים, דגמים המיועדים להשקיית מרפסת בבתי דירות וישנם דגמים סולאריים הפועלים באמצעות קרני השמש.
  • ארונות השקיה הכוללים קונסטלציה שלימה של צינורות וברזים. דגמים מסוימים כוללים גם מחשב השקיה ובקרה המחובר אליהם.
  • פריטים המגיעים בבודדים כגון ברזי השקיה ממוחשבים, ממטרות, טפטפות, מגזמות, וסתי לחץ, מסננים ועוד.

לעשות את הבחירה נכונה בכל הנוגע לטיפוח הגינה

אין ספק שמי שבוחר לטפח את החצר האחורית שלו, חייב לדעת שזה מצריך השקעה לא קטנה של כסף. קיימים פתרונות השקיה רבים ולצרכים שונים, ועל האדם לבחור נכון את המוצרים הנכונים עבור גינתו.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
רועי עזרא

רועי עזרא

רועי איש כלכלה אשר שמח לתרום מהידע שלו, קראו ותחכימו

אולי גם יענין אותך...

נוטריון לרוסית

נוטריון לרוסית – יש ביקוש גבוה

העליה הגדולה בישראל היתה בתחילת שנות התשעים. זוהי עליה שהגיעה מרוסיה, ואכן מדוברת כעליה הגדולה ביותר במאה הנוכחית. העולים החדשים הגיעו למעשה מכל רחבי ברית

קרא עוד »

כתוב/כתבי תגובה