כנסים וירטואלים – פונקציונלית אפשרית

כנסים וירטואלים

אם יש לכם תכנית לקיים כנסים וירטואלים מכל סוג ואתם מתכוונים לפנות אל חברה שתסייע לכם בהפקה, דעו לכם כי יש לא מעט דברים שתוכלו לקחת בחשבון ולשלב בכנס כדי להפוך אותו להרבה יותר מעניין ומוצלח. על מנת שתוכלו לקיים את הכנס המוצלח ביותר, במאמר הבא נציג מספר אפשרויות שונות שתהיינה קיימות בעבור הכנס שלכם.

העלאה של דוברים מכל העולם

במהלך הכנס ניתן להעלות ולשלב דוברים שיגיעו מכל מקום בעולם וכך להפוך את הכנס לבינלאומי. דבר מעין זה יוכל להפוך את הכנס למרשים יותר ויהיה מדובר במענה אידאלי בעבור אלו מכם שמתכוונים לדבר על מוצר או שירות שרלוונטיים לכל העולם.

שאלות של צופים מהבית

אפשרות נוספת להפיכת הכנס למעניין ואטרקטיבי יותר זה לשלב שאלות של צופים מהבית. ניתן לשלב את שאלות הצופים בחלקים מן הכנס או לכל אורכו וכך לגרום לצופים להמשיך לצפות ולרצות לקחת בו חלק בעצמכם על ידי שאלת שאלות. מדובר בבחירה מעולה בעבור כנסים בהם קהל הצופים לא בהכרח יקבל את כל התשובות במהלך ההרצאה הראשונית.

מנחים מוכרים להנחיית הכנס

דרך מצוינת להפוך את הכנס שלכם למוצלח כבר מהשנייה הראשונה תהיה לבחור עבורו מנחה מוכר ומקצועי. מנחה כזה יגרום לקהל הצופים להעריך שמדובר בכנס הרבה יותר מקצועי וגם יהיה הרבה יותר נחמד לצפות בו הודות ליכולות של המנחה המוכר.

כיום ישנה האפשרות לבחור מנחים מוכרים להנחיה של כנסים קראו על כך באתר https://www.virtuals.tv, כאשר המבחר הוא רחב מאוד. רק תצטרכו לנסות להבין איזה מנחה פוטנציאלי יוכל לייצג את הרעיון ולהתאים בצורה המוצלחת ביותר לסוג הכנס שלכם ולבחור בהתאם. כך התועלת תהיה מקסימלית ותוכלו להגדיל באופן ניכר את פוטנציאל הכנס.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
רועי עזרא

רועי עזרא

רועי איש כלכלה אשר שמח לתרום מהידע שלו, קראו ותחכימו

אולי גם יענין אותך...

כתוב/כתבי תגובה