חיטוי משרדים מקורונה – כיצד זה מתבצע?

חיטוי משרדים מקורונה

אנשי המקצוע מגיעים למשרד ובוחנים את נראותם ואת הפריטים הקיימים בו, כדי לגבש את שיטת העבודה שהיא הנכונה ביותר למקום זה.

חיטוי משרדים מקורונה – כיצד זה מתבצע?

איש ההדברה המיומן מרסס באמצעות חומר ייעודי על פני כל המרחבים בחלל המשרד, בכל החדרים, במטבח, בשירותים, במחסנים, בחניה ובכל מקום אחר. בתוך המשרד יש משטחים שאפשר לרסס ואחרים שאי אפשר לרסס אותם לאור החומר שממנו הם עשויים. לכן בשלב הראשון מרססים במרחב ולאחר מכן עוטפים את המשטחים המיוחדים. בתום תהליך העיטוף מנקים אותם באופן ידני בזה אחר זה עד שמסיימים לנקות כך את כל המשטחים.

מדובר בפעולה מקיפה ויסודית ביותר אשר מנטרלת את כל החיידקים ואם קיימים גם זיהומים לאור השימוש בחומר האיכותי.

מתי לבצע חיטוי משרדים מקורונה

חיטוי משרדים מקורונה חשוב לבצע כאשר יש חשש שמישהו שחזר מחו"ל אך לא נכנס לבידוד לפרק הזמן שקבעו לו, או מישהו ששהה ליד חולה מאומת, או אדם שהיה בבידוד לאחר ששהה ליד חולה מאומת.

במצבים הללו ההמלצה היא לפנות את המשרד ללא דיחוי, לבקש מכל העובדים לצאת לביתם ולהזמין את הריסוס. רק לאחר שמבצעים ריסוס זה אפשר לחיים הנורמטיביים ולעבוד מהמשרד.

כדי שמקרים מסוג זה לא יתרחשו שוב יש להקפיד ולפעול על פי ההוראות המפורשות של משרד הבריאות כדי למנוע קרבה עם חולים. לאור העובדה שרבים מהאוכלוסייה התחסנו, התקווה היא שכמות החולים תרד בהדרגה.

אם יהיה שוב חשש שנוצרה במשרד אפשרות להידבקות, עדיף להזמין שוב את צוות הריסוס ולבצע חיטוי קורונה למשרדים, כדי להיות ערוכים לכל תרחיש ופעולה זו עדיפה על פני מצב שמישהו יהיה חולה.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
רועי עזרא

רועי עזרא

רועי איש כלכלה אשר שמח לתרום מהידע שלו, קראו ותחכימו

אולי גם יענין אותך...

כתוב/כתבי תגובה