עיצוב לוגואים

עיצוב לוגואים

כפי שאומר השיר הידוע, לכל אחד מאיתנו יש שם. גם לעסקים יש שמות ולשם יש כוח. אבל כדי שאפשר יהיה להעביר את הכוח הפנימי של השם, את המהות של העסק, צריך שיתווסף לכך לוגו ייחודי. העובדה הזאת כל כך נכונה, עד שאי אפשר כמעט למצוא עסק שאין לו לוגו. כל אחד יכול לשרבט שם מסוגנן, אבל עיצוב לוגואים זה משהו אחד. כך תבחרו את מי שיעצב את הלוגו העסקי שלכם, על הצד הטוב ביותר.

גרפיקה עם נפש של אמן

עיצוב לוגואים במיטבו נעשה על ידי גרפיקאים ומעצבים גרפיים, שיש להם לא רק כישרון מסוים ויכולת טכנית. לוגו במיטבו זה לא פחות מאשר אומנות. זו אמנות שימושית, אמנם, אך זו בהחלט אומנות. אם אתם זקוקים ללוגו, עיצוב גרפי עם נגיעות אומנותיות, כדאי שיהיה זה תוצר שמצליח לגעת בלבבות.

הקשבה, הקשבה, הקשבה

עיצוב לוגואים במיטבו מתבסס על תפיסת המהות העסקית. אם מצאתם מעצב או מעצבת גרפיים שמקשיבים לכם, שמצליחים להבין אתכם ודרכיכם מכירים את העסק שלכם במהותו הפנימית, תקבלו לוגו אפקטיבי, שנוגע.

תפיסת העסק ותפיסת הלקוח

עובדה חשובה לגבי לוגו כחלק ממיתוג עסקי– במיטבו, הוא מעביר את תפיסת העסק ותפיסת הלקוח, בעת ובעונה אחת. עיצוב לוגואים שמעביר בהרף עין את תפיסת העסק וכיצד הוא תופס את מהותו ואת השירות או המוצר ללקוח, טוב יותר מאלף מילים.

תיק עבודות, שווה לראות

כדי ליהנות מלוגו שעובד, יפה, נאה ואפקטיבי, כדאי לראות שהעיצוב הגרפי נוגע בכם מהרגע הראשון. עיינו בתיק עבודות עשיר, שמהווה מעין תערוכה בזעיר אנפין. תיק עבודות של עיצובים גרפיים ולוגואים יספר לכם על המעצב הגרפי וכך תדעו אם מצאתם את מי שיכין את הלוגו שלכם.

Uncategorized כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מחקר שוק – תכירו את המתחרים שלכם
עוד לפני שאתם מחליטים לפתוח את העסק שלכם ולצאת לדרך, אתם צריכים להכיר את הלך הרוח בשוק ולהבין מיהם...
קרא עוד »
נוב 17, 2021
שירות פירוק רכבים – האם זה משנה למי פונים?
מפרק רכב הוא אדם שמפרק מכוניות לחלקים. מפרקי רכבים יכולים להיחשב כספקי שירות ואינם מכוסים על פי אותם...
קרא עוד »
אוק 06, 2022
מדפסת 3D – עכשיו גם בבית!
הדפסות הם חלק מהחיים שלנו. כל דף, רשימה, ציור וטבלה נשלחת חיש קל לפעולת הדפסה, והופ – הדף בידינו. מתברר...
קרא עוד »
אפר 28, 2021