עיצוב לוגואים

עיצוב לוגואים

כפי שאומר השיר הידוע, לכל אחד מאיתנו יש שם. גם לעסקים יש שמות ולשם יש כוח. אבל כדי שאפשר יהיה להעביר את הכוח הפנימי של השם, את המהות של העסק, צריך שיתווסף לכך לוגו ייחודי. העובדה הזאת כל כך נכונה, עד שאי אפשר כמעט למצוא עסק שאין לו לוגו. כל אחד יכול לשרבט שם מסוגנן, אבל עיצוב לוגואים זה משהו אחד. כך תבחרו את מי שיעצב את הלוגו העסקי שלכם, על הצד הטוב ביותר.

גרפיקה עם נפש של אמן

עיצוב לוגואים במיטבו נעשה על ידי גרפיקאים ומעצבים גרפיים, שיש להם לא רק כישרון מסוים ויכולת טכנית. לוגו במיטבו זה לא פחות מאשר אומנות. זו אמנות שימושית, אמנם, אך זו בהחלט אומנות. אם אתם זקוקים ללוגו, עיצוב גרפי עם נגיעות אומנותיות, כדאי שיהיה זה תוצר שמצליח לגעת בלבבות.

הקשבה, הקשבה, הקשבה

עיצוב לוגואים במיטבו מתבסס על תפיסת המהות העסקית. אם מצאתם מעצב או מעצבת גרפיים שמקשיבים לכם, שמצליחים להבין אתכם ודרכיכם מכירים את העסק שלכם במהותו הפנימית, תקבלו לוגו אפקטיבי, שנוגע.

תפיסת העסק ותפיסת הלקוח

עובדה חשובה לגבי לוגו כחלק ממיתוג עסקי– במיטבו, הוא מעביר את תפיסת העסק ותפיסת הלקוח, בעת ובעונה אחת. עיצוב לוגואים שמעביר בהרף עין את תפיסת העסק וכיצד הוא תופס את מהותו ואת השירות או המוצר ללקוח, טוב יותר מאלף מילים.

תיק עבודות, שווה לראות

כדי ליהנות מלוגו שעובד, יפה, נאה ואפקטיבי, כדאי לראות שהעיצוב הגרפי נוגע בכם מהרגע הראשון. עיינו בתיק עבודות עשיר, שמהווה מעין תערוכה בזעיר אנפין. תיק עבודות של עיצובים גרפיים ולוגואים יספר לכם על המעצב הגרפי וכך תדעו אם מצאתם את מי שיכין את הלוגו שלכם.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
רועי עזרא

רועי עזרא

רועי איש כלכלה אשר שמח לתרום מהידע שלו, קראו ותחכימו

אולי גם יענין אותך...

כתיבת עבודה סמינריונית

הדגשים בכתיבת עבודה סמינריונית

בכדי לכתוב עבודה סמינריונית בצורה מוצלחת, צריך לוודא שמצד אחד לא מעתיקים ממקורות מידע בצורה ישירה, ומצד שני מתייחסים בדיוק להנחיות של מנחה העבודה. בדרך

קרא עוד »
מה מיוחד בשייט על הדנובה?

שייט נהרות , לא רק לעשירים

בשנים האחרונות יותר ויותר אנשים מגלים כי שייט נהרות יכולה להיות חופשה מדהימה לכל הגילים ולסוגים שונים של אנשים. אבל מה שייט מסוג זה כולל?

קרא עוד »

כתוב/כתבי תגובה