מדפסת 3D – עכשיו גם בבית!

מדפסות 3D

הדפסות הם חלק מהחיים שלנו. כל דף, רשימה, ציור וטבלה נשלחת חיש קל לפעולת הדפסה, והופ – הדף בידינו. מתברר כי מקש הפרינט היה ועודנו שימושי מאוד, גם בעידן בו אחוזים ניכרים מהתקשורת הבין אישית עברה לפסים דיגיטליים. אבל כאן זה לא נגמר, החידושים האמיתיים עוד לא באמת נכנסו לשימוש רווי בקרב הציבור. מה תאמרו על מדפסת תלת מימד ביתית? מתאים לכם להדפיס דגמים ומודלים, וליהנות מהדפסה מדויקת ועכשווית, כזו שתפתיע גם אתכם ביכולות שלה?

אז מהי בעצם מדפסת 3D?

מדפסת 3D הינה מדפסת אשר עושה שימוש באותה טכניקת הדפסה שמוכרת לנו מאז וכמעט מתמיד, אם כי היא מדפיסה באמצעות חומר פלסטי מיוחד. כמו כן ההדפסה אינה מתבצעת על גבי דף בשכבה אחת, אלא הדפסה בשכבות עדינות ודקות זו על גבי זו, בהתאם למודל המודפס שמשגר למדפסת את הוראות ההדפסה. כאשר המטרה של ההדפסה הינה להשיג תוצר מעוצב ומתוכנן אשר הופק בעזרת המדפסת.

למה זה כדאי לנו?

אנשים תוהים מדוע כדאי להם לרכוש לעצמם מדפסת תלת מימד ביתית. אכן כיום אין שימוש נדרש ונחוץ לחיי המעשה שלשמו כדאי לרכוש את המדפסת. אבל יש להבין כי מלבד לשימוש ולנוחות יש למדפסת התלת מימד הביתית מטרות אחרות שמסבירות למה זה כדאי. הדבר הראשון הוא פשוט להכיר את הקידמה ולהביא אותה אליכם לבית. תוכלו לגלות כיצד ניתן לבצע הדפסות של מודלים ולראות את אופן העבודה. כמו כן ניתן להדפיס למטרות של עיבוד ותכנון מודלים שאתם מפיקים או מייצרים. באמצעות הטכניקה של הדפסת תלת מימד ניתן להדפיס אב טיפוס בשלבי הפקת מוצר וייצור לקראת ייצור המוני – למטרות בדיקה ודיוק.

מידע מקצועי והמלצות נוספות ניתן לקבל באמצעות אתר Fritech!

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
רועי עזרא

רועי עזרא

רועי איש כלכלה אשר שמח לתרום מהידע שלו, קראו ותחכימו

אולי גם יענין אותך...

נדלן ביוון

למה להשקיע דווקא ביוון?

משקיעים רבים מכל רחבי הארץ בוחרים בשנים האחרונות להשקיע את כספם מעבר לים. ישנן כמה סיבות מרכזיות שגורמות לרבים להתחיל לרכוש דירות דווקא ביוון. הסיבה

קרא עוד »

כתוב/כתבי תגובה