על מה להקפיד כשמחליטים על ריצוף מדרגות חדש?

ריצוף מדרגות

ריצוף מדרגות חדש? יש כמה דברים חשובים שצריך לדעת אותם לפני שמחליטים. כי כל ריצוף הוא משמעותי, אך למדרגות יש היבטים מיוחדים שמצריכים הבנה והתאמה. הבה נראה על מה חשוב להקפיד כשמחליטים על ריצוף מדרגות חדש.

כך תבחרו בחכמה ריצוף מדרגות חדש

  • הבטיחות חייבת להיות בראש סולם העדיפויות שלכם. חשוב לזכור כי מדרגות צריכות לתת לנו אחיזה נוחה ובטוחה, ללא חשש של החלקות ונפילות. כי בגרם מדרגות כל מעידה קטנה עלולה להסתיים לא טוב. ריצוף מתאים למדרגות הוא מחוספס דיו כדי לאפשר עלייה יציבה וירידה בטוחה.
  • האם המדרגות נמצאות בחלל סגור, או שהן תחת כיפת השמיים? יש להתאים לכל חלל את הריצוף המתאים. נזכור כי בחיפוי מדרגות חיצוניים חובה לבחור ריצוף מתאים שיש לו עמידות גבוהה בתנאים משתנים של מזג אוויר. כמו כן הוא מתאים לשימוש באזורים לחים. כי המדרגות בחוץ עתידות לקבל את מי הגשמים ולהתמודד מולם. ראו לדוגמה ריצוף חוץ עם אבן טבעית!
  • המראה חשוב, הוא משמעותי לנו. מדרגות דורשות חשיבה מיוחדת על מנת להוביל אותנו לתוצאה יפה ומעוצבת. לכן נבחר ריצוף במראה עכשווי וגם יפה. כזה שיתאים לכל האווירה אותה אנחנו רוצים ליצור בסביבת המדרגות. זה כולל את המעקה, את גופי התאורה וכמובן – את הריצוף.
  • במקרים מסוימים נכון לבצע חספוס בקצות המדרגות. זאת כצעד לשיפור הבטיחות ולמניעת החלקה בגרם המדרגות. חשוב לבדוק את זה ולברר באיזה שלב נכון לבצע את הפעולה הזו.

תמיד כדאי להתייעץ עם המומחים בתחום. אלו שכבר ביצעו ריצוף מדרגות חדש, כבר בחרו סוגים שונים של מרצפות וגם ראו איך נראה גרם המדרגות לאחר טווח מסוים של זמן. בחירה על סמך ידע והבנה תהיה תמיד חכמה ומוצלחת יותר.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
רועי עזרא

רועי עזרא

רועי איש כלכלה אשר שמח לתרום מהידע שלו, קראו ותחכימו

אולי גם יענין אותך...

משכנתא למסורבים

ניגשתם לבנק, הבנתם שאתם יכולים לבדוק אפשרות למשכנתא על חשבון הנכס שלכם גם במידה ואתם בתקופה שבה המצב הכלכלי לא מי יודע מה, הגשתם בקשה

קרא עוד »

כתוב/כתבי תגובה