מערכת CRM לעסקים קטנים – איך תדע אם זה שווה לך?

מערכת CRM לעסקים קטנים

יש לכם עסק קטן ואתם מחפשים מערכת מותאמת לנהל את מערך השיווק וריכוז הלידים?
גם לעסקים קטנים יש מערכות מתאימות ואף מצוינות לניהול לידים, מכירות ומערכי שיווק.
מערכת CRM תספק לעסק קטן את כל מה שהוא צריך ואף יותר. זוהי מערכת אשר ניתן להשתמש בה עבור עסקים קטנים וגדולים כאחד. גם אם אתם עסק קטן, יש לכם הרבה מידע ונתונים לאסוף, לערוך, לסכם ובסוף גם לייעל. מערכת CRM לעסקים קטנים כאן בשבילכם ובשביל הראש השקט שלכם.

מה מערכת CRM מספקת לעסק?

מערכת CRM או גם ליד מנג'ר, זוהי מערכת חכמה ופשוטה לתפעול. אשר מרכזת בתוכה פעולות של איסוף וארגון מידע, חלוקה נכונה, הפקת דו"חות וסיכומים ועוד לא מעט תפקידים חשובים אשר עדיף שיתרכזו אצל גורם אחד. אז מה מערכת CRM מקנה לעסק הקטן שלנו?

  • בקרה איכותית וניהול לידים – מערכת זו יודעת לבצע פעולות כמו סינון לידים על פי תאריך, ערוץ שיווק, הקמפיינים השונים ועוד. בנוסף, יודעת לייצא נתונים ל- EXCEL, להוסיף שדות עריכת לידים, חיפוש מתקדם במערכת ועוד.

  • קליטת לידים מערוצי שיווק שוניםמערכת CRM לעסקים תדע לקלוט לידים מקמפיינים, תיבות דוא"ל, דפי נחיתה, אתרים ועוד.

  • ניהול מכירות – פרופיל אישי לאנשי ומנהלי המכירות ודו"ח סטטוסים לאנשי המכירות הם רק קצה הקרחון. עוד לא מעט עזרה, ארגון וסדר מחכים לכם בתחום זה.

  • הפקת דו"חות – על מנת להיות בבקרה על פעילות העסק, דרושים דו"חות לשיקוף והשתפרות. מערכת CRM תפיק עבורכם דו"חות בקלות ועם דיוק הנתונים.
  • בקרת איכות לידים – קיים במערכת מנגנון מטייבים חכם אשר מאפשר לנו לבצע בקרה על איכות הלידים באופן פשוט מאוד ונוח.
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
רועי עזרא

רועי עזרא

רועי איש כלכלה אשר שמח לתרום מהידע שלו, קראו ותחכימו

אולי גם יענין אותך...

מתנה למפקד

מתנה למפקד

משתחררים? אם גם אתם מסיימם תקופה משמעותית בחייכם כמו שירות צבאי אין ספק כי סגירת תקופה דורשת מתנה מיוחד במיוחד. אז מה ניתן לקנות כמתנה

קרא עוד »

כתוב/כתבי תגובה