חוק איסור לשון הרע – כל מה שצריך לדעת

חוק איסור לשון הרע

העולם שלנו מתנהל כמעט באופן מוחלט באמצעות האינטרנט. מה שהפך את האפשרות לדבר על אנשים, לפרסם אותם לטוב ולרע בצורה הרבה יותר קלה ושפוטה. כך שבידי כל אחד מאתנו יש את היכולת להשפיע לטובה על רייטינג של אדם אחד ובאותה מידה להוציא דיבה על אנשים אחרים כאשר לא פעם זה יהיה מידע ממש לא אמין ולא מדויק. אך כמו שקורה עם שמועות ורכילויות, גם אותן לשונות רעות עשויות להתפרסם בצורה בלתי נשלטת כמעט ובכך ייגרמו נזקים חמורים לאותם האנשים עליהם יצאו דברי לשון הרע.

חוק איסור לשון הרע עוצר אתכם לפני שתלחצו על 'אנטר'

אז יש לכם איזושהי פיסת מידע עסיסית על אדם מוכר או מפרסם וממש מתחשק לכם להוציא את זה החוצה ולפרסם את זה בין החברים או אפילו בעולם הגדול. עליכם לזכור כי יש את חוק לשון הרע שאמורא להגביל אתכם. חוק לשון הרע נועד על מנת לעצור ולמנוע את ההשפעות הרעות שעשויות להתחולל בגלל דיבורי לשון הרע והפצת שם רע של אנשים שפועלים בחוסר אחריות ובכך משמיצים אנשים בסביבתם.

חשוב להבין כי החוק עומד לצד האנשים שנפגעו ואם קרה ואתם עומדים בצד הפוגע, דעו שאתם בצרות ואתם חייבים לפנות אל עורך דין לשון הרע שיסייע לכם להתמודד בצורה נכונה עם כל הסיפור הזה.

אם אתם נמצאים בצד של הנפגע, ייתכן וכבר נגרמו לכם נזקים שונים מהבחינה האישית וגם מהבחינה העסקית שלכם. מה שעשוי להוביל לכך שאתם תוכלו לתבוע וגם לקבל פיצויים שונים.

פנו אל עורך דין מוכר

אז אם קרה ונפגעתם בעקבות דברי לשון הרע שהופצו בעולם בנוגע להתנהלות שלכם או אפילו לאופי שלכם, יש לכם כתובת.

אולי יעניין אתכם גם: עורך דין הסכם ממון

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
רועי עזרא

רועי עזרא

רועי איש כלכלה אשר שמח לתרום מהידע שלו, קראו ותחכימו

אולי גם יענין אותך...

כתוב/כתבי תגובה