ספרים

ספרים, אנחנו מוצאים אותם בכל בית בישראל ובעולם, בספריות, בגני ילדים ובבתי ספר, באוניברסיטאות ובמכללות. כולם אוהבים לקרוא ספרים.

ספרים ידועים כמפתחים את הדמיון, כמעוררים אמפטיה והזדהות, מעוררים רגש. ישנם ספרים שיגרמו לכם להישאר במתח או לא לעצום עיניים וישנם ספרים שיגרמו לכם להזיל דמעה.

ישנם ספרי לימוד שמלמדים אותם בשיעורי ספרות בתיכון וישנם ספרי לימוד שנלמדים באוניברסיטאות ובמכללות.

ישנם ספרים מכל הסוגים: ספרי מתח ובלשות, ספרי רומנים, ספרי עיון, ספרי מדע בדיוני, ספרי הרפתקאות, ספרי קודש (בדקו ספרי קודש במחיר טוב) ואפילו ספרים לגיל הרך.

איפה ניתן לרכוש ספרים?

במידה ואתם מעוניינים להתחדש בספר חדש תוכלו לרכוש אותו באחת מחנויות הספרים שקרובה לביתכם. מלבד זאת יש כיום גם לא מעט חנויות אונליין שניתן לרכוש בהם ספרים.

במידה ואתם מתלבטים באיזה ספר לבחור, תוכלו תמיד לקרוא את התקציר שלו ולקבל החלטה מושכלת. לכל ספר יש תקציר שמסביר אודות הספר. מלבד זאת, תמיד תוכלו למצוא מידע ברשת אודות ספרים. הבעיה בלקרוא תקצירים או סיכומים של ספרים שזה לפעמים יכול להרוס את אפקט ההפתעה בספר.

המלצות לספרים

אם אתם רוצים המלצה לספרים, אתם תמיד יכולים לבקש המלצה מחבר או קרוב משפחה. מלבד זאת תמיד תוכלו להצטרף למועדון קריאה של פלדהיים ודרכו להכיר ספרים חדשים.

בנוסף, תמיד תוכלו לקבל המלצות לספרים בעיתונים או להירשם למועדון לקוחות של אחת מהוצאות הספרים.

כמה עולה ספר?

התשובה לשאלה כמה עולה ספר מושפעת ממספר פרמטרים אותם נציין כאן:

עובי הכריכה – ספרי עם כריכה עבה יהיו יקרים יותר מספרים עם כריכה דקה

עובי הספר – ספרים גדולים יותר עם מספר עמודים רב יותר יהיו יקרים יותר מספרים עם מעט עמודים

מבצעים – ישנם היום כל כך הרבה מבצעים דרכם תוכלו לקנות ספרים בהנחות משמעותיות אם זה בשבוע הספר או מבצע של אחת החנויות או ההוצאות לאור.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
רועי עזרא

רועי עזרא

רועי איש כלכלה אשר שמח לתרום מהידע שלו, קראו ותחכימו

אולי גם יענין אותך...

עטים ממותגים

עטים ממותגים ואתם מסודרים

כל חברה חייבת להשקיע משאבים אדירים בפרסום וזאת עקב העובדה כי פרסום זו הדרך היחידה שאנו יכולים למשוך לקוחות חדשים. אך אי אפשר להתעלם מעובדה

קרא עוד »

כתוב/כתבי תגובה