מדבקות לעילוי נשמת

אנחנו מאמינים כי לנו האנשים החיים בעולם הזה יש הרבה כוח לסייע לנשמות שכבר נמצאים בעולם האמת. אנחנו יכולים לפעול עבורם ולעילוי נשמתם ובכך אנחנו למעשה גומלים איתם חסד של אמת ממש.

בתחום הזה של ספרי קודש יש הרבה מאוד אנשים שבוחרים להקדיש ספרים שונים אותם הם תורמים לבתי כנסת או בתי מדרש, קברי צדיקים או אפילו לארון הספרים בכותל המערבי כאשר הם מוסיפים על גבי הספר כיתוב כלשהו או מדבקה עליה הם מדפיסים את ההקדשה שלהם.

ספר זה נתרם לעילוי נשמת פלוני בו אלמוני ת.נ.צ.ב.ה. (תהא נשמתו צרורה בצרור החיים)

מי מכין את מדבקות ההנצחה?

כשמדובר במדבקות שאתם רוצים להדביק על גבי ספרי קודש לצורך הקדשה לעילוי נשמה אתם צריכים לחשוב על מדבקות לעילוי נשמת איכותיות וטובות שאכן יעשו את העבודה. כלומר שהמדבקות תהיינה חזקות ואי אפשר יהיה להסיר אותם בקלות, שהמדבקות תודפסנה בצורה מרשימה ונעימה לעין וכן הם יבטיחו כי אכן ספר הקודש יהיה צמוד כל הזמן עם הכיתוב או המדבקה בלי שייפרדו.

כדי שכל זה אכן יקרה, אתם חייבים לפנות לאתר https://tefila-shop.co.il למי שיש לו את הניסיון בתחום והוא אכן מסוגל לתת את המענה המדויק לדבר הספציפי הזה.

מדבקות שיעשו נחת רוח ליקיריכם בגן עדן

אז זהו שזה לא רק מדבקות. מדובר כמובן בספרי הקודש אותם אתם מקדישים אך ברגע שיש לכם את המדבקה, רק אז הספר אכן משמש את המטרה שלו והוא נעשה זה שינציח את מה שבקשתם שינציח.

שווה בהחלט לחושב על כיוון כזה של ספרי קודש לעילוי נשמת אך כמובן בלי לשכוח את ההקדשה שתהיה מודפסת בצורה איכותית וטובה וכזו שתישאר דבוקה היטב לאורך ימים ושנים.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
רועי עזרא

רועי עזרא

רועי איש כלכלה אשר שמח לתרום מהידע שלו, קראו ותחכימו

אולי גם יענין אותך...

היתרי פליטה – במה מדובר?

היתרי פליטה הם סוג של מערכת סחר בפליטות. הם נועדו להפחית את פליטת גזי חממה. היתרי פליטה משמשים לרוב בצורה של תעודות הניתנות להחלפה בין

קרא עוד »

כתוב/כתבי תגובה