נדלן בצפון

ישראל נחשבת למדינה קטנה , כזו שכל ידיעה חדשותית עוברת בצורה מהירה בין שאר האזרחים. 

אך בכל הקשור להשקעות נדלניות בארץ, חשוב לדעת כי שוק זה איננו מתקיים רק בעיר כמו תל אביב אלא שניתן למצוא כיום נדלן בצפון שלא רק משתלם לטווח הקצר אלא יכול לשרת אותנו לאורך שנים ולעשות זאת בכבוד רב והכנסה נאה. אך בכדי למצוא את הדירה המושלמת ובמיקום המושלם להשקעה, חשוב להיוועץ עם חברה המבינה בתחום ההשקעות ובשוק המקומי בפרט. חברה שכזו כמו קבוצת אינדיגו המובילה את השקעות הנדלן בישראל, מציעה קורסים מעמיקים בנושא השקעות נדלן. 

לפרטים על דירות להשקעה בפריפריה לחצו כאן >>

נדלן בצפון ואיך עושים את זה נכון

ראשית כאשר מדובר בהשקעה נדלנית בכל מקום, חשוב וצריך להכיר את השוק ואת הלך הרוח המתקיים בו באותה התקופה. אותו הדבר כאשר מדובר בחיפוש אחר נדלן בצפון, שם אנו עדים להתעוררות נרחבת לא רק של פרויקטים רחבים תחת ההגדרה של "התחדשות עירונית" אלא להפשרה של שטחים נרחבים. אחת הדוגמאות לכך היא העיר חדרה, בה נוכל למצוא כיום שטחים מיועדים לבנייה ממש על שפת הים! 

הדוגמא השנייה לכך אלו מספר הולך וגדל של שכונות בעיר חיפה, המיועדות לפרויקטים שישנו את פני השכונות ללא היכר. 

כי זה לא רק תל אביב

נדלן בצפון לא זוכה לאותה עדנה כמו שהשוק במרכז הארץ זוכה לו, ושלא עוול בכפה שוק זה מחביא לא מעט פנינים המסתתרות בין תוכניות התחדשות עירונית לבין הביקוש האדיר בתל אביב. כך נוכל בצורה כמעט קלה, למצוא דירות בנות 3-4 חדרים בעלות ממוצעת שבין מיליון ומאתיים אלף שקלים ועד לשמונה מאות אלף שקלים. אך על מנת להכיר את השוק בצורה בה נוכל להשקיע בביטחון וללא מקרים של מפח נפש, מומלץ להיעזר בחברת נדלן מעולה כמו קבוצת אינדיגו המלווה מאות משקיעי נדלן ברחבי הארץ ומציעה קורסים שונים בנושא.

Uncategorized כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
איך מוציאים רישיון עסק?
כדי להפעיל עסק בישראל צריך להוציא רישיון רלוונטי – רישיון עסק. הוצאת הרישיון הינה תהליך שכולל מספר...
קרא עוד »
יול 22, 2020
תכנון פנסיוני
היום כולם יודעים כי יש צורך להשקיע בקרן הפנסיה, היות והיא זאת שתהיה אחראית לפרנס אותנו בגיל מבוגר....
קרא עוד »
אוג 10, 2020
סקר גיארוקטוגרפי בשירות השיווק
אי אפשר לתאר עסק ללא מחלקת השיווק וזאת מכיוון שמחלקה זו אמונה על השגה של לקוחות חדשים. עליכם לקחת...
קרא עוד »
ינו 10, 2019