יועץ לאדריכלים – כי לא כל אדריכל מבין בניהול עסק

interior-design-828545_640 (1)

אדריכל למד את מקצוע האדריכלות. ואם הוא מקצועי הוא רכש הרבה ידע, שיטות והבנה מעמיקה בתחום. ולאחר כל זה הוא יוצא לשוק ומציע שירות ללקוחות. יש כאלו שמצליחים ומביאים אליהם לקוחות בזה אחר זה. אבל רבים אחרים מוצאים את עצמם עם יכולות מקצועיות מדהימות, אבל עם אפס לקוחות. מדוע זה קורה? מסיבה פשוטה וברורה מאוד. כי ניהול עסק הוא אתגר לא פשוט. הוא דורש הרבה יכולות עסקיות שאדריכל לא מתמצא בהם. וזו נקודת החולשה שרבים הם האדריכלים שנופלים בה.

הקמת העסק עם יועץ עסקי

כדי למנוע את המצב הזה בו היכולות האדריכליות צפונות בקרן זווית, ובמקום לעשות בהם שימוש מנסה האדריכל למצוא בעצמו פתרונות עסקיים כדי להקים את העסק, להביא קליינטים ולמנף את הפעילות בהדרגה, חשוב להיות מלווים עם יועץ לאדריכלים. יועץ זה בקיא בתחום ניהול עסקים והקמת העסק, ומנגד יש לו היכרות עם עולם האדריכלים וקהל הלקוחות הקיים. מתוך הבנה כוללנית זו הוא מציע לאדריכלים המון ידע וכלים שמאפשרים להם להקים את העסק ולהצליח לקדם אותו בצורה הטובה והנכונה ביותר. כך שאכן הלקוחות יתחילו לזרום, הם ימליצו למכרים וכך העסק יתרחב ויגדל.

האם זו הוצאה משמעותית?

אין ספק שיועץ לאדריכלים שמציע מענה מקצועי ומועיל גובה מחיר משמעותי. מה גם שלא מדובר על שירות חד פעמי או פגישת ייעוץ בודדת. ככלות הכול זה ליווי מקצועי של ניהול4יו לאורך תקופה מסוימת והדבר כרוך בתשלום משמעותי. וזה אומר שהאדריכל בראשית דרכו כעצמאי צריך להחליט על הוצאה כספית גדולה. וזאת לאחר שהוא השקיע כל כך הרבה בלימודים ובציוד מתאים. אך יש להבין כי ללא השקה זו, כל ההשקה הקודמת לא תצליח להוכיח את עצמה. כי אם רוצים להצליח כאדריכל, אם מעוניינים לספק שירותים ללקוחות ולהקים עסק מאפס להצלחה מזהירה, יש להשקיע ולשכור שירות של יועץ לאדריכלים שמכיר את הדרך ויודע כיצד לצלוח אותה ביעילות רבה ותוך פרק זמן קצר ככל האפשר. בקשו המלצות והחליטו מיהו היועץ שיוכל להתוות לכם את הדרך.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
רועי עזרא

רועי עזרא

רועי איש כלכלה אשר שמח לתרום מהידע שלו, קראו ותחכימו

אולי גם יענין אותך...

מחליפים לבד פנסים לרכב

איך מחליפים לבד פנסים לרכב

הפנסים של הרכב שלכם הפסיקו לפעול? אם תרצו להחליף פנס לרכב בעצמכם כל שתצטרכו לעשות יהיה לפעול בצורה מושכלת וזאת על פי מספר כללים פשוטים

קרא עוד »

סטודיו משחק לנוער

סטודיו המשחק הוא ישות המספקת מרחב לבני נוער לחקור את היצירתיות והפוטנציאל שלהם. זו גם הזדמנות עבורם ללמוד מיומנויות חדשות, לצמוח מקצועית ולעשות שינוי בעולם.

קרא עוד »

כתוב/כתבי תגובה