שיקום מבנים – מתי נכון לעשות את זה

1932887 (1)-min

שיקום מבנים הוא עוד דבר נצרך למבנים שאין להם את החזות הרצויה או שהם מטים לנפול. מעבר לשיקום עצמו, גם שיפוץ נרחב לבית, נכנס תחת קטגוריה של שיקום מבנים. אז כמה זה עולה והאם זה שווה את המאמץ?

שיקום מבנים – מתי נכון לעשות את זה

עם הגדלת החברה שלכם, הבניין המסחרי שלכם עשוי להתחיל להראות סימני גיל. הבניין הישן עשוי כבר לא להיות חסכוני באנרגיה, הוא עשוי להיראות שחוק, וכבר לא לענות על אש או קוד בנייה, או שהוא כבר לא יכול לענות על צרכי העסק שלכם – או את הצרכים העסקיים של הדייר שלכם.

כשמגיע הזמן הזה, עליכם להחליט מה לעשות כדי להבטיח שהבניין שלכם יישאר פונקציונאלי, שימושי ואסתטי. כשמגיע הזמן וההחלטה לשפץ או לבנות מחדש מגיעה לחזית.

איך לדעת את לשקם או לשפץ?

אנשים רבים אינם מודעים להבדלים בין אפשרויות אלו וכיצד ניתן לדעת איזו אפשרות היא המתאימה להם. על ידי עבודה עם קבוצת המהנדסים, הקבלנים ומנהלי הפרויקטים, אנו יכולים לעזור לכם לקבל את ההחלטה הטובה ביותר.

מתי משפצים?

שיפוץ, לעיתים, כולל שחזור הבניין למצב תקין. זו האפשרות הפחות פולשנית מתוך אפשרויות השיפוץ ובנייה מחדש. שיפוץ כולל, בדרך כלל ביצוע תיקונים קטנים יותר למבנה, המסייעים לתיקון מצוקה ולשיפור האסתטיקה של הבניין.

אם הבניין שלכם זקוק לתיקונים מסוימים, כמו עדכון עבודות חשמל, תיקון פיצוח קיר גבס והחלפת רצפות שחוקות, שיפוץ עשוי להיות האפשרות המתאימה לכם.

המתווה הכללי ועיצובו של הבניין נותרו זהים. הבניין מתוקן, מחודש, ונעשים שינויים אסתטיים בכדי לגרום לבניין להראות טוב יותר ולתקן בעיות קלות.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
רועי עזרא

רועי עזרא

רועי איש כלכלה אשר שמח לתרום מהידע שלו, קראו ותחכימו

אולי גם יענין אותך...

טריא

השקעה מעולה עם תשואה גבוהה עם טריא

רוצים להשקיע את הכסף שלכם באפיקים אלטרנטיביים? אופציה מעולה תהיה פלטפורמת טריא, אשר מהווה מערכת להשקעות בין אנשים בסכומים קטנים. הסכום המינימאלי למתן הלוואות דרך

קרא עוד »
תרומות

תרומות – כסף או מוצרים?

אחת המצוות החשובות ביותר שקיימות היא מתן תרומה. בין אם אנחנו אנשים דתיים ובין אם לאו, הרי שמדובר במצווה שכל אחד ירצה לקיים על מנת

קרא עוד »

כתוב/כתבי תגובה