איך תשלבו פרזול במטבח שלכם?

1676953-min

גם אם כבר סגרתם על שיפוץ כזה או אחר במטבח שלכם, חשוב שתדעו שיש עוד דבר שכנראה לא לקחתם בחשבון: פרזול נכון ומעוצב במטבח. ארונות וצורת שולחנות הבית יפים ככל שיהיו, אם הפרזול בהם לא יהיה כמו שצריך, נראה שאתם לא בכיוון הנכון..

איך תשלבו פרזול במטבח שלכם

השלב הראשון בכל פרזול במטבח הוא קריעה והריסה. לפני שאתם מוכנים ליצור חלל חדש ויפה, חשוב להרוס ולהיפטר מהמטבח המיושן או השחוק.

זה הזמן בו אתם מסירים את כל מה שאתם לא רוצים לשמור כולל קירות, ארונות, ריצוף, אביזרים, או יותר מזה לפי רצונכם.

חלק מבעלי הנכסים נהנים לטפל בעצמם בשלב זה, אך בדרך כלל, עדיף לשכור קבלן מורשה להשלמת העבודות. צוותים מנוסים מחזיקים בידע שימנע מצנרת ואינסטלציה שמסתתרים מאחורי קירות או מתחת לארונות נזקים לא רצויים..

האם אפשר לעזות פרזול במטבח לבד?

אם אתם מנסים להתמודד עם החלק הזה בעצמכם, כלומר לעשות את פרזול המטבח שלכם באופן עצמאי, הקפידו לכבות את המים לפני שתתחילו. כמו כן, כדאי שתהיה תוכנית לשרידים, כמו מזבלה או קרוואן להסרת פסולת.

איך לעצב מטבח חדש ומודרני?

לאחר התקנת הארונות וגופי האינסטלציה, הגיע הזמן להוסיף את המכשירים החדשים שלכם. זה כולל פרזול נכון ואיכותי, ובנוסף, פריטים כמו המיקרוגל המובנה, הכיריים, המקרר ועוד.

אם אתם מוסיפים פריטי יוקרה – כמו צ'ילר יין או מערכת סינון מים – זה הזמן להשלים גם את ההתקנות הללו.

בשלב זה המטבח שלכם מוכן. אם אתם עובדים עם קבלן מקצועי, סביר להניח שיש לו רשימת בדיקה או ציר זמן שיעזרו לקבוע מתי הפרויקט הכולל הושלם.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
רועי עזרא

רועי עזרא

רועי איש כלכלה אשר שמח לתרום מהידע שלו, קראו ותחכימו

אולי גם יענין אותך...

וילונות חשמליים

מה זה וילונות חשמליים?

וילונות חשמליים אלו הם וילונות אשר ניתן לשלוט בהם מרחוק, בניגוד לווילונות רגילים, שצריך להזיז עם הידיים. לא רק שאפשר לשלוט בווילונות חשמליים עם שלט

קרא עוד »

כתוב/כתבי תגובה