איילת סיניבר: למה צריך תיק השקעות

איילת סיניבר

על פניו, כל אחד מאיתנו יכול לקחת את הכסף שהוא מרוויח, לסגור אותו בתוכנית חסכון בבנק, לא לגעת בו ובעתיד ליהנות מהריבית שהוא צבר. כך הוא יכול לחסוך לעצמו כסף ולהרוויח מהחסכון.

אך כפי שאנחנו יודעים, תוכניות חסכון אינן מספקות ריביות גבוהות ולכן זה לא באמת משתלם לנו. על כן, אנחנו צריכים לחפש אפשרויות אחרות. למשל, לפתוח תיק השקעות אצל איילת סיניבר.

תיק השקעות כולל אפשרויות ומסלולים שונים על פי הבחירה שלנו, כשהמטרה היא, להשקיע את הכסף במקומות שונים בשביל שנוכל להפיק תועלת מכל השקעה ומכל מסלול. אנחנו יכולים לבחור איפה בדיוק להשקיע, על פי המלצות ועל פי מה שנכון לנו, וכך בעתיד נוכל ליהנות מרווח משמעותי, הרבה יותר מאשר בתוכנית חסכון כזו או אחרת.

באופן טבעי, אם אנחנו בוחרים להשקיע את הכסף שלנו דרך גורם כמו איילת סיניבר, נוכל למצוא הרבה מאוד אפשרויות ונוכל ליהנות מהרבה מאוד יכולות כלכליות, אשר יספקו לנו תשואה ורווח משמעותי.

למה אנחנו צריכים לייצר תיק השקעות?

התשובה לכך פשוטה, זו אופציה הרבה יותר משתלמת מבחינה כלכלית, וזו בוודאי אופציה הרבה יותר טובה מבחינתנו, בכל מה שקשור לאופציות ההשקעה שעומדות לפנינו בדרכים אחרות. כלומר, אנחנו יכולים לייצר הרבה יותר מסלולים, ליהנות מהרבה יותר אפשרויות ולכן גם ליהנות מהשקעות הרבה יותר משתלמות.

יתרה מזו, כשאנחנו בוחרים לעבוד עם איילת סיניבר, אז יש לנו אפשרות גם לפזר את ההשקעה שלנו באופן כזה שנצמצם את סיכון ההפסד. זה יכול לעזור לנו אם נעשה זאת בצורה מקצועית ונכונה לאורך זמן, בסבלנות ובאופן עקבי, כך אנחנו נוכל לייצר לעצמנו תשואה יפה ומשמעותית לאורך זמן רב.

אין האמור מהווה תחליף לייעוץ/ניהול השקעות. על פי כל דין

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
רועי עזרא

רועי עזרא

רועי איש כלכלה אשר שמח לתרום מהידע שלו, קראו ותחכימו

אולי גם יענין אותך...

שעבוד דירה

כאשר אנחנו רוצים לקחת הלוואה מהבנק, הוא יעשה בדיקה האם הוא יכול לתת לנו את ההלוואה שאנחנו צריכים, באיזה תנאים הוא יכול לתת לנו את

קרא עוד »

כתוב/כתבי תגובה