איך שברתי את הרגל בירידה מהאוטובוס והצטערתי שלא היה לי ביטוח תאונות אישיות

איך שברתי את הרגל בירידה מהאוטובוס והצטערתי שלא היה לי ביטוח תאונות אישיות

הרבה מאוד אנשים, במיוחד צעירים וחזקים, דוחים את כל ההצעות לביטוחים השונים אותם מציעים להם. הם בטוחים כי הם לא צריכים את הביטוחים למיניהם. הם צעירים, הם בריאים ומה להם לביטוח סיעודי, מה להם ביטוח אובדן כושר עבודה או לביטוח תאונות אישיות. הם לא רואים בכך כל צורך. הבעיה היא שפעמים רבות, כאשר הם כבר כן רוצים להצטרף לביטוח, הם מגלים כי הם למעשה אחרו את הרכבת וכי בשלב כזה כבר אין להם כל דרך לבטח את עצמם ולהתחיל לקבל את הפיצויים.

כך זה לדוגמא במקרים אשר בהם המבוטח נפגע בתאונה בעבודה, או שהוא נפגע בתאונה אישית ברחוב, בירידה מהאוטובוס, מנפילה תמימה ברחוב וכדומה. במקרים מן הסוג הזה עשוי הביטוח להועיל רבות. המבוטח יכול ליהנות מפיצויים שווים במיוחד אשר אלו יעמידו אותו על רגליו ויסייעו להמשיך בשגרה מהבחינה הכלכלית.

ביטוח תאונות אישיות – זה לא מיותר!

לא פעם מוצא את עצמו הנפגע כאשר הוא מושבת. הוא אינו מסוגל לחזור לעבודה, כתוצאה מזה הוא גם לא מקבל משגורת ולמעשה הוא פשוט נמצא במצב כלכלי לגמרי לא שפוי. כל זה בנוסף לסבל ולכאבים אשר מהם הוא סובל בעקבות התאונה.


ברור אם כן כי גם עבור אנשים אשר סבורים כי הביטוח לתאונות אישיות הינו מיותר עבורם, הרי שברגע האמת כאשר חלילה קורה משהו, או אז שמחים על כל שקל אותו שילמו עבור הביטוח. כי הביטוח מחזיר את עצמו ובגדול. הודות לביטוח מסוגל הנוגע להמשיך בחייו, ליהנות משגרה הכי קרובה למה שהוא היה רגיל עד כה ולמעשה איכות החיים שלו מצליחה להישמר עד כמה שהדבר אפשרי.

הצטרפו לביטוח תאונות אישיות כדי שלא תבכו על חלב שנשפך…

יותר מידי מקרים קיימים אשר בהם המבוטח מוצא את עצמו מצטער מאוד על שלא דאג גם לביטוח תאונות אישיות ברור שהיה זה הרבה יורת טוב במקרים של תאונות שהיה לו אל מי לפנות מלבד לחברה לביטוח לאומי. אין ספק כי הביטוח יעשה עבורו את העבודה.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
רועי עזרא

רועי עזרא

רועי איש כלכלה אשר שמח לתרום מהידע שלו, קראו ותחכימו

אולי גם יענין אותך...

לימודי שמאות

לימודי שמאות

היום לא מעט אנשים מחפשים אחר מקצוע איכותי ומשתלם, שיוכל לפרנס אותם בכבוד לאורך זמן. חשוב להבין כי אם בעבר רוב האנשים היו רוכשים מקצוע

קרא עוד »

סקידים לתעשייה

סקידים הם סוג של צינור המשמש ביישומים תעשייתיים. הם מיועדים לשימוש עם מערכות צנרת אחרות ויש להם הגבלת משקל של עד . החלקות הן בעיה

קרא עוד »

כתוב/כתבי תגובה