כך תתחיל לסחור כמו הגדולים

מסחר בשוק ההון

חולם על מסחר בשוק ההון? מקווה להתחיל להרוויח סכומים גדולים של כסף כמו הגדולים? בוא ותקרא כיצד להתחיל את הדרך בצורה הנכונה, כדי שאכן תצליח בתחום ותראה ברכה בעסקיך.

כך סוחרים כמו הגדולים

לומדים ביסודיות – לפני הכול חובה להבין כי ההצלחה בתחום אינה נובעת מאינטואיציות או ניחושים. ההצלחה תלויה בידע ובהבנה בתחום. ולכן גם אם יש לכם חוש מסחרי מפותח, ואתם רואים את עצמכם מצליחים בתחום חובה ללמוד קורס יסודי בתחום, ורק לאחר מכן לצאת לדרך. אחרי שלמדתם את כל החוקים והכללים, אחרי שפיתחתם מיומנויות וכלים אתם יכולים להתחיל.

מתנסים בדמו – גם אחרי שרוכשים את כל הידע הנחוץ, חובה להתנסות ולתרגל כדי לוודא כי הידע שלכם אכן מספק, וכי יש לכם את הכלים לסחור בהצלחה. בדיוק עבור הצורך הזה יש תוכנות דמו מיוחדות אשר מאפשרות לכם לבצע סימולציה של מסחר ולראות האם הפעולות שאתם מבצעים הינן מוצלחות וחכמות.

מקבלים משוב מאיש מקצוע – כדאי לקבל משוב מאיש מקצוע אשר עוקב אחרי הפעילות שלכם ויודע לתת לכם משוב. הוא יוכל לקבוע האם הפעולות שלכם נעשות בחכמה, והאם אתם מנתחים בצורה נכונה את הנתונים המוצגים בפניכם ולעזור לכם להבין סקירות שבועיות.

מתחילים בסכומים נמוכים – אמנם סוחרים גדולים סוחרים בסכומים גדולים. אבל חשוב להבין כי אף אחד לא התחיל את דרכו בצורה כזו. כדי להצליח חובה להתחיל בסכומים קטנים ולעקוב אחר הפעולות והתוצאות ואולי גם לקבל שירות של יועץ למסחר בשוק ההון. אי אפשר לקפוץ לים עם סכום כסף גדול מידי שמסכנים אותו. מכיוון שהסיכון עלול להיות הרה אסון עבורכם… בתחילה תוכלו לסחור בסכומים קטנים ורק אחרי רכישת מיומנות תוכלו להעלות את הסכום בהדרגה.

ניהול ופיזור סיכונים – מסחר נכון הוא מסחר אשר מתנהל תוך הבנה בסיכונים אותם לוקחים. ואכן כל סוחר מצליח מפזר את הסיכונים בצורה כזו שהוא יוכל למנוע נזקים משמעותיים ולחסוך לעצמו את הנזקים המהותיים אשר עלולים להתרחש במידה ולא מפזרים את הסיכונים. די בעסקה כושלת אחת אשר תפיל את הסוחר לנזקים מהותיים ולהפסד עצום.

סחרו בחכמה והתחילו להרוויח בזהירות ובתבונה!

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
רועי עזרא

רועי עזרא

רועי איש כלכלה אשר שמח לתרום מהידע שלו, קראו ותחכימו

אולי גם יענין אותך...

ריהוט חוץ מבטון לשנים רבות

אתם עומדים בראש בית ספר חדש שיקום בקרוב בעירכם? או שאולי אתם יזמים שבונים קבוצה של בניינים באזור מסוים? אם כך, אתם בוודאי מודעים לחשיבות

קרא עוד »

כתוב/כתבי תגובה