עולם העסקים הסיני בפריחה

עסקים בסין

לא כל אחד יוכל לקיים עסקים עם אנשי עסקים סיניים שגדלו על המסורת הסינית ופועלים על פיה בכל תחומי החיים העסקיים והאישיים. על מנת לייצר חיבור מוצלח מהפן העסקי יהיה עלינו להכיר את הצד השני, להבין אותו ולהפנים את הדרכים שבהן הוא נוקט (גם אם לעיתים הן יראו לנו מיותרות או לא מובנות). העם הסיני מביא אתו מסורת בת אלפי שנים והיא ממשיכה להתקיים גם כאשר מדובר על עסקים עם אנשי עסקים מערביים ברחבי העולם. רבים כבר השכילו להבין שלימוד של השפה והמנהגים יכול להוביל לשיתוף פעולה פורה, רווחים והקמת קשרים שיחזיקו מעמד לאורך תקפוה ארוכה.

להכיר את החברות הסיניות

ישראל שופעת חברות גדולות וקטנות שכל אחת מהן מנסה להתבלט ולייצר הכנסות מסוגים שונים. אמנם הישראלים ידועים בחוסר סבלנותם והרצון להגיע לתוצאות מהירות, אך אצל הסינים הדברים פועלים אחרת ומומלץ להכיר את הדרכים המתאימות ולא לוותר על תיווך של אנשים מקצועיים שמכירים את המסורת ודרכי ההתקשרות:

  • סין הגדולה היא ללא ספק מקור מצוין ליצירת קשר עם ספקים מתחומים שונים, החל מהלבשה, דרך מוצרי חשמל וכלה במזון ייחודי. על מנת לאתר ספקים איכותיים מומלץ להתייעץ עם אנשים שמבינים בתחום ולקבל מהם את כל המידע הדרוש.
  • שיחת טלפון אחת עשויה להוליד קשר מתמשך, לעומת זאת טעויות שונות גם אם ללא כוונה רעה עלולות לגרום להפסד של לקוח או ספק. כדאי לברר לגבי שירות בשפה הסינית.
  • הקמה של עסק במדינה זרה היא לא פשוטה וכרוכה בידע וניסיון רב. סין היא לא מדינה פשוטה ומומלץ שלא לבצע פעולות מבלי להתייעץ.
  • אם יש לכם שותפים סינים לעסקים שמגיעים לביקור כדאי להכין להם תכנים שתשביע את רצונם. גם נסיעה לסין חשוב שתתכוננו אליה ותגיע מוכנים לכל התפתחות עסקים שתגיע.
  • למעשה ככל שתכירו יותר את עולם העסקים הסיני, כך תוכלו להתנהל בקלות רבה יותר מבלי להזדקק לליווי אישי בכל צעד.

יצירת קשר עם גורם שמבין ומכיר את כל הגורמים בשוק הסיני כמו שתמצאו בכתובת https://chineseinisrael.com/ יביא להצלחה יתרה ויצירת קשרים איכותיים עם אנשי עסקים מהמדינה.

Uncategorized כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
למה הירידות בשוק הדירות לא מעיד על הוזלה במכירת הדירות?
שוק הדירות בישראל מדיר שינה מעיניהם של תושבים רבים. אנשים אשר חפצים בכל מאודם לרכוש דירה ולהפסיק לשלם...
קרא עוד »
פבר 05, 2019
ניקיון משרדים בתל אביב – איך למצוא את החברת ניקיון המושלמת בשבילכם?
חברת ניקיון משרדים בתל אביב צריכה לעיתים קרובות להיות ברמה גבוהה הרבה יותר מחברות הפועלות בחלקים...
קרא עוד »
יונ 17, 2021
Business Intelligence – BI – מה זה?
BI או בינה עסקית זה שם כולל למערכות מחשוב אשר אחראיות אשר קיבוץ המידע שקיים וזורם בעסק והפיכתו לכלי...
קרא עוד »
נוב 20, 2018