דירות להשקעה פורטוגל

דירות להשקעה פורטוגל

אחד מהיעדים היותר חשובים להשקעה היא פורטוגל. במדינה זו, תוכלו למצוא את התנאים הטובים ביותר לניהול נדל"ן ולפיתוח עסקים – גם אם אינכם מאזרחיה של פורטוגל. על דירות להשקעה בערי האי, נביא במאמר זה.

דירות להשקעה פורטוגל

ישראלים רבים יודעים שאחד מיעדי ההשקעה המובילים באירופה הוא בפורטוגל. מדינה זו מאפשרת לתושבי חוץ להנות משלל תנאים טובים לקינון השקעות נדל"ן במדינה ורבים עושים שימוש בהטבות אלה מידי שנה.

מעבר לכך, ישנן חברות שמציעות סיוע בניהול השקעה בפורטוגל למשל, לאנשים פרטיים וכן לחברות ואיגודי משקיעים. כך שגם אם אתם לא ממש יודעים איך עושים את הצעד הראשון לעולם המרתק הזה, תוכלו להיעזר בחברות אלה.

על סטטיסטיקה והצלחה

הסטטיסטיקה מאשרת, כי פורטוגל נמצאת בשלב אחר לחלוטין של מחזור הנדל"ן משאר אירופה. העלייה הממשמשת ובאה לביקוש הדירות בה, מעודדת משקיעים מכל רחבי אירופה לבחור בפורטוגל כמקומם לשבח ולהאדיר בו את כספם. 

שינוי זה, מציב את פורטוגל במקום המושלם בו ניתן לגוון את ההשקעות מכיוון שהמספרים מראים סיכון מינימלי להפסד בהשקעה בערי המדינה.

שוק הנדל"ן משתנה לטובה

אירופה עוברת שלב שבו שוק הנדל"ן שבה, משתנה בבירור לטובה. מומחים באתר nadlanspot.co.il אומרים שזה הזמן להשקיע שוב בשוק, אבל לאן ואיך לעשות, זאת שאלה גדולה. בריטניה למשל, אחת ממטרות ההשקעה הגדולות באירופה, עשויה להתמודד עם ירידה גדולה בשוק הנכסים. 

על פי הדו"ח האחרון, מחירי הנדל"ן המרכזיים בלונדון יעלו השנה ב- 9%. התאמת מחירים זו, שיבשה את המחזור הטבעי של השוק והברקזיט גורמת למשקיע הממוצע לצמצם את רכישת הנכסים שלו במדינה. ועדיין, למרות זאת, אירופה בכלל, מציעה את התנאים הטובים ביותר בעולם להשקעה במדינות הרבות הכלולות בה.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
רועי עזרא

רועי עזרא

רועי איש כלכלה אשר שמח לתרום מהידע שלו, קראו ותחכימו

אולי גם יענין אותך...

מחליפים לבד פנסים לרכב

איך מחליפים לבד פנסים לרכב

הפנסים של הרכב שלכם הפסיקו לפעול? אם תרצו להחליף פנס לרכב בעצמכם כל שתצטרכו לעשות יהיה לפעול בצורה מושכלת וזאת על פי מספר כללים פשוטים

קרא עוד »
מברשת שיניים לילד

איך לבחור מברשת שיניים לילד?

איזו מברשת שיניים כדאי לקנות לילדים בגיל צעיר? מהי מברשת השיניים המומלצת ביותר לילדים? איך לבחור את המברשת המתאימה לילדים שלכם? מתי צריך לקנות מברשת

קרא עוד »

כתוב/כתבי תגובה