מה אסור לעשות באתרי סחר

אתרי סחר

אחד הכלים המשמעותיים ביותר שיש כיום לעסקים ובעלי מקצוע, הם אתרי אינטרנט בעזרתם הם יכולים להציע מוצרים ושירותים למכירה. במילים אחרות, עסק שרוצה להגדיל את סך הלקוחות שלו ולהגדיל את הרווחים שהוא יוצר, צריך לבנות ולתפעל אתר סחר מתאים.

אתרי סחר כבשו זה מכבר את האינטרנט. כמעט כל בעל מקצוע מחזיק באתר כזה. השאלה היא, כיצד בדיוק האתר יכול לשרת אותנו בצורה הטובה ביותר. לשם כך, אנחנו צריכים לדעת המ אסור לנו לעשות באתר כזה. אחרי שאנחנו לא נבצע את מה שאסור, יהיה לנו הרבה יותר קל לבנות אתר אינטרנט עם חנות וירטואלית, אתר סחר, שיקדם אותנו ואת הצרכים שלנו.

לפני שאנחנו נסביר מה אסור לעשות באתר כזה, חשוב לומר, שאנחנו יכולים למצוא דוגמאות שונות לאתרי אינטרנט עם חנויות וירטואליות, בקרב בעלי עסקים וחברות שונות, אנחנו יכולים לבחון מה כל אחד מציע ולראות מה מתאים לנו, מה הוא עשה נכון ומה לא. בשלב הבא, אנחנו נוכל לייצר אתר על פי מה שאנחנו צריכים, עם רעיונות ודוגמאות מאתרים אחרים.

אז מה אסור לנו לעשות באתר סחר?

ראשית, אסור לנו לבנות אתר שאין בו תוכן אמיתי, רציני, ממשי. גולש שנכנס לאתר, רוצה לקבל את כל המידע הרלוונטי. אנחנו לא יכולים להציע לו לרכוש מוצר כזה או אחר, אם הוא לא יודע לשם מה הוא טוב לו, כיצד הוא יכול להיעזר בו ופרטים אחרים.

שנית, האתר חייב להיות מגובה במערכת של שירות לקוחות ברמה הגבוהה ביותר, יתרה מזו, הוא חייב להיות מגובה בכל האמצעים והכלים בשביל שהלקוח יקבל את השירות הטוב ביותר. אנחנו לא יכולים לבנות אתר שאין לו מערכת תמיכה כזו.

שלישית, אסור שאתר כזה יתייחס לגולשים כמובן מאליו, אסור שהגולשים לא יוכלו ליהנות מחוויית השימוש באתר. אנחנו צריכים לספק להם את כל מה שנדרש, לא רק בשביל שייהנו מהאתר, אלא גם ירצו לחזור אליו.

ארבע, אתר כזה אסור שיהיה לא מעוצב ולא זמין ונגיש לגולשים שנכנסים אליו.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
רועי עזרא

רועי עזרא

רועי איש כלכלה אשר שמח לתרום מהידע שלו, קראו ותחכימו

אולי גם יענין אותך...

כתוב/כתבי תגובה