איך מנהלים קניונים?

קניונים הם סוג נפוץ מאוד של מבנים מסחריים. הם בנויים בדרך כלל לקניות ויכולים להכיל עד עשרת אלפים איש. הם קיימים מאז שנות ה-50, אבל עשו קאמבק ענק בשנות ה-90, כאשר הם שימשו לשיווק דיגיטלי ומסחר אלקטרוני. קניון הוא חלל סגור שבו אנשים יכולים לקנות סחורות ושירותים מחנויות שונות ברמות שונות. יש לו כניסה שמובילה לשטח פתוח גדול המחולק לחלקים שונים כמו מגרשי אוכל, טרקלינים, סופרמרקטים ועוד. אנשים יכולים לעבור מקטע אחד למשנהו בקלות מבלי לעבור תורים ארוכים. 

ניהול נכון של הקניון:

האתגר הגדול ביותר העומד בפני קניונים הוא גודלם ומספר הספקים שהם צריכים להכיל בהם. משמעות הדבר היא שאין מקום לטעות בכל הנוגע לתכנון הפריסה של החנויות הללו מכיוון שיש כל כך הרבה דברים שצריך לעשות כדי שהם יפעלו כראוי: קניון חייב שכל מגרשי האוכל והטרקלינים יפעלו כראוי כדי למשוך אנשים. מספר החנויות שניתן למקם בקומה זו מחייב לקניון מספיק מקום לקונים. הם צריכים מספיק מקומות לאנשים לשבת ולהירגע, כמו גם לספק להם מקומות ישיבה נוחים. מקומות אלו נקראים אזורי ישיבה חיצוניים או קומות ביניים. כאשר לקניון יש יותר מפלס אחד, עליהם לעצב כל מפלס כך שיוכלו לעבוד יחד אחד עם השני כדי ליצור אווירה של נוחות וביטחון. 

עבודה עם חברת ניהול:

ניהול קניונים הוא אחד ההיבטים החשובים ביותר של קמעונאות. זה עסק שקיים כבר הרבה זמן וצריך לנהל אותו בצורה יעילה ואפקטיבית. ישנם מודלים שונים שניתן להשתמש בהם לניהול העסק הזה, אך אף אחד מהם אינו מושלם. במסגרת העבודה חברת ניהול הקניון דואגת לשירותי אבטחה, ניקיון, שיפוץ, עבודה שוטפת, שמירה על הסדר ועוד.

צרו קשר עם פריים האוס אחזקת מבנים >>>

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
רועי עזרא

רועי עזרא

רועי איש כלכלה אשר שמח לתרום מהידע שלו, קראו ותחכימו

אולי גם יענין אותך...

כתוב/כתבי תגובה