מיהו יועץ פנסיוני אובייקטיבי? ומי זקוק לו?

מיהו יועץ פנסיוני אובייקטיבי? ומי זקוק לו?

אמנם הוא רק יועץ, אבל הוא יכול לעשות את ההבדל בין פנסיה רווחית לפנסיה דלה ולא משתלמת.

יועץ פנסיה אמור לעזור לכם לסדר את הפן הכלכלי בחיים בשנות הפנסיה באמצעות קרנות ההשתלמות שיש לכם או מוצרים פיננסיים אחרים.

כיום, אפשר למצוא בשוק אין ספור יועצים. חלקם באים מטעם סוכנות ביטוח כזו או אחרת. כדאי לדעת שהייעוץ שלהם לא אובייקטיבי בגלל שהם קשורים למוצרי ביטוח כאלו ואחרים והמטרה הסופית שלהם היא שתרכשו מהם. 

אז מיהו יועץ פנסיוני אובייקטיבי? והאם אתם זקוקים לו? התשובות ממש כאן למטה. 

יועץ פנסיוני אובייקטיבי:

יועץ פנסיוני אובייקטיבי הוא לרוב מי שלמד את תחום הפנסיות, קרנות ההשתלמות, קופות הגמל. הוא זה שידע לתת לכם את המסלול הכי משתלם לצרכים האישיים שלכם.

יועץ פנסיוני לא אובייקטיבי הוא זה שמגיע מטעם סוכנויות ביטוח כאלו ואחרות, הוא מאפשר לכם לקבל ייעוץ לפעמים אפילו ללא עלות, אבל יש לו אינטרס. הוא רוצה למכור לכם מוצר ביטוחי או פנסיוני כל שהוא. הוא מתוגמל על ידי החברה ששלחה אותו.

מי צריך יועץ פנסיוני?

אם אתם רוצים לדעת באמת מה יהיה הכי טוב לכם, כדאי שתפנו ליועץ פנסיוני עצמאי. העצמאיים עובדים מטעם עצמם ואת לחמם הם מרוויחים מייעוץ אובייקטיבי ומקצועי. 

ככלל, היעוץ הוא משתלם מאוד בגלל שהוא יכול להביא לכם עוד עשרות אלפי שקלים או אפילו יותר של רווח מצטבר. אז אם אתם זקוקים להבנה בקופות הגמל או קרנות ההשתלמות שלכם או איך לסדר את כלכלת הבית שלכם לאחר הפרישה, יועץ פנסיוני לחברות או יועץ פרטי יעשה לכם סדר בדברים תמורת תשלום, תוך כדי שהוא יראה לכם מה הכי משתלם לכם.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
רועי עזרא

רועי עזרא

רועי איש כלכלה אשר שמח לתרום מהידע שלו, קראו ותחכימו

אולי גם יענין אותך...

קרנות בערבות המדינה

קרנות בערבות המדינה

ישנם כלים פיננסיים רבים המונגשים לבעלי עסקים, יש לא מעט מגוון של הלוואות לעסקים בהן ניתן להיעזר על מנת למנף את העסק לשלב הבא. אחד

קרא עוד »

כתוב/כתבי תגובה