מהו הסכם מייסדים?

התפקיד של הסכם מייסדים הוא להגדיר את העמדה המשפטית של השותפים שמתכוונים לפתוח חברה בע״מ ביחד. ניסוח של הסכם כזה עוזר להפוך את ההתנהלות בין הצדדים לברורה ומונע מצב שבו יש אי ודאות כזו או אחרת שנובעת אך ורק מכך שלא נוסח הסכם משפטי מראש.

אם אתם רוצים לחסוך לעצמכם מצבים מהסוג הזה, יהיה כדאי לכם להתחיל בכך שתפנו אל עורך דין שידע לבחון ביחד אתכם את הדברים שתצטרכו לבדוק בעת ניסוח ההסכם הזה. עורך הדין יוכל לעבור אתכם על כל הפרטים של הסכם מייסדים ולהפוך אותו להיות מנוסח בקפידה.

מסדירים את ההתקשרות בין היזמים

ככל שפועלים מוקדם יותר כדי להסדיר את ההתקשרות בין היזמים בעת הקמה של חברה בע״מ, כך גדלים הסיכויים שלא יווצרו אי הסכמה שיובילו בסופו של דבר לפירוקה של החברה. כך שזה משהו שאתם צריכים לשים בראש סדר העדיפויות שלכם כאשר אתם מתחילים עם התהליך הזה.

כפי שאתם יכולים לתאר לעצמכם, אם אתם כבר בוחרים ללכת בכיוון הזה, אז זה יהיה הכרחי שתעשו את זה בצורה מחושבת ומתוך היכרות מעמיקה עם כל הזכויות שלכם, וזה משהו שתוכלו לעשות בצורה חלקה עם עורך דין שמבין איך לנסח הסכם מייסדים ויש לו את הניסיון המתאים בתחום הזה.

צרו קשר עם עורך דין ניר אביבי לקבלת ייעוץ משפטי >>>

תנו לעורך הדין לעזור לכם

אתם לא צריכים להתעסק עם כל הסעיפים הקטנים בעצמכם. זה בדיוק התפקיד של עורך הדין. פשוט פנו אל אחד כזה שיוכל לעזור לכם ולעשות מה שצריך כדי שהכול יוכל להפוך להיות הרבה יותר ברור בשבילכם במובן הזה. אין ספק שזה יהיה נחוץ שתעשו את זה בצורה אחראית ומתוך בדיקה של כל הדברים שיכולים להשפיע על הדברך שבה אתם הולכים לנסח את ההסכם הזה.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
רועי עזרא

רועי עזרא

רועי איש כלכלה אשר שמח לתרום מהידע שלו, קראו ותחכימו

אולי גם יענין אותך...

שירותי פוליש

האם כל רצפה יכולה לעבור פוליש?

אנשים רבים מעוניינים לעשות פוליש בביתם לאחר שיפוצים בבית או כאשר נכנסים לדירה חדשה. פוליש הוא למעשה פעולה הכוללת ניקיון יסודי של רצפות ולאחר הניקוי

קרא עוד »
תכנון פנסיוני

תכנון פנסיוני

היום כולם יודעים כי יש צורך להשקיע בקרן הפנסיה, היות והיא זאת שתהיה אחראית לפרנס אותנו בגיל מבוגר. אומנם נכון כי ישנם אנשים בעלי השקעות

קרא עוד »
עבודות זמניות

למה מתאימות עבודות זמניות

עבודות זמניות יכולות להיות דרך מצוינת לעשות לא מעט כסף, אך העבודות הללו אינן מתאימות לכל אחד. הפיתוי לעבוד בעבודות מהסוג הזה הינן קורצות במיוחד,

קרא עוד »

כתוב/כתבי תגובה