הום סטיילינג למרפסת – השקיעו בריהוט גן איכותי

ריהוט גן איכותי

המרפסת היא כבר לא כזו שאותה משאירים כפי שהקבלן בנה מבלי לעשות דבר. בעלי דירות כבר לא מזניחים את האזור של המרפסת ומשקיעים את כל יהבם בשדרוג של דירת הקבלן למשהו נוח ומעוצב, מכיוון שהם מבינים היטב את הפוטנציאל העצום שיש לאזור הזה מבחינת הזמן שבו הם רוצים לבלות בחוץ, מבלי לצאת לגמרי מן הדירה עצמה.

כל זה מביא את בעלי הדירות לבצע שדרוג הרבה יותר ניכר גם באזור של המרפסת שהיה עד לפני עשור אזור ערום מכל עיצוב, שם הם יוצרים לעצמם אזור של פנאי ומנוחה, רגע לאחר שכל המשימות בוצעו ויכולים לשבת שם על גבי ריהוט גן ברגיעה מלאה.

משדרגים את המרפסת

השינוי של המרפסת מתחיל עם נוכחות מאוד בולטת של חיפויים מעץ או דמויי עץ על גבי הרצפה, כאשר בנוסף אוהבים ישראלים רבים להשלים את המראה של המרפסת עם דשא סינטטי שנותן את הגוון הירוק אשר מצליח לעשות את החיבור המוצלח אל מראה של דירת קרקע נעימה.

כמובן שניתן להוסיף צמחייה טבעית  כדי להעשיר את המראה של הסביבה, אבל השלב הכי חשוב הוא למעשה הבחירה של ריהוט הגן אשר יכול לחולל מהפך גדול לא רק בזמן הזה של מנוחה, אלא גם בעיצוב של המקום לפי האווירה הנינוחה שאותה מחפשים למרפסת קטנה או גדולה.

בוחרים ריהוט נוח ומעוצב

כשאר רוצים לשנות את המראה של המרפסת ולהעניק לה מראה ונוחיות בו זמנית, חייבים לקחת בחשבון כי לא כל סוג של ריהוט גן יעשה את העבודה בצורה טובה מכיוון שלא כל מרפסת יכולה כל סוג של רהיטים לגן להכיל. ישנן מרפסות רבות בגודל של 20 מ"ר וישנן מרפסות קטנות מידה בגוד של מחצית מגודל זה עם הבדל משמעותי במה שיהיה שם רלבנטי ומתאים.

הדבר שאליו צריכים לשים לב בכל גודל של רהיט גן שאותו מעוניינים לרכוש הוא לאיכות של הריהוט הנבחר, מכיוון שרהיטים איכותיים יכולים להיות שימושיים לאורכן של שנים רבות, ולהציע את המראה המיוחד לצד נוחות שלה פשוט אין כל תחליף.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
רועי עזרא

רועי עזרא

רועי איש כלכלה אשר שמח לתרום מהידע שלו, קראו ותחכימו

אולי גם יענין אותך...

כתוב/כתבי תגובה