3 סיבות לבצע תמ"א 38

3 סיבות לבצע תמ

כשאנחנו קוראים את כל הפרטים של פרויקטים תמא 38, אנחנו לא תמיד יכולים לדעת האם מדובר בתוכנית אשר מטיבה איתנו או לא, אנחנו לא תמיד יכולים למצוא תשובה לשאלה, האם זה משתלם לנו או לא. ישנם לא מעט קבלנים שיסבירו לנו מדוע זה משתלם, יהיו לא מעט מומחים שיסבירו מדוע זה לא משתלם.

במאמר זה, אנחנו נציג 3 סיבות מדוע מומלץ לבצע בעת הזאת תמ"א 38, זאת בהנחה וכמובן והמבנה שלכם מתאים לפרויקט כזה וכמובן בהנחה שיש צורך שהמבנה יעבור פרויקט כזה. לא בכל מבנה זה נדרש, לא בכל מבנה חובה לבצע פרויקט כזה.

לפני שנתחיל, חשוב לומר, אומנם אנחנו יכולים למצוא סיבות רבות וטובות מדוע לבצע פרויקט תמ"א 38, אך על מנת שהפרויקט יצליח, חשוב לוודא היטב את כל הפרטים ההכרחיים להצלחתו. קרי, מי הקבלן שמוביל אותו, מה הניסיון שלו בתחום, עד כמה מדובר בקבלן אמין שאפשר לסמוך עליו, מה בדיוק נכלל בפרויקט, מה הערבויות לביצועו ועוד. כל הנקודות הנ"ל ואחרות, יאפשרו את הצלחתו ואז הסיבות שנתאר מיד, יהפכו ממשיות, רלוונטיות עבורנו.

סיבה ראשונה מדוע מומלץ לבצע תמ"א 38, היא שמדובר בתוכנית שבסופו של דבר המטרה שלה היא לשפר את הבטיחות במקום בו אנחנו מתגוררים בשיטת פינוי בינוי http://www.engelinvest.co.il/category/מה-זה-פינוי-בינוי. מטרת התוכנית היא לאפשר לנו להתגורר במבנה מבלי לחשוש מרעידות אדמה או התקפת טילים שתהרוס את המבנה. לשם כך היא נוצרה ולכן חשוב לבצע אותה.

סיבה שנייה, התוכנית משפרת באופן מהותי את איכות חיינו במבנה. בין אם זה אומר שכעת אנחנו יכולים ליהנות מדירות בעלות שטח גדול יותר, מעליות חדשות, מחסנים, ובכלל כל המבנה בנוי בצורה הרבה יותר טובה ואיכותית, כך אנחנו משפרים את איכות החיים שלנו במקום.

סיבה שלישית, תמ"א 38 וכל השיפורים שהפרויקט מכניס במבנה, מביא לידי כך שערך הנכס שלנו עולה באופן מהותי. אם נרצה להשכיר או למכור את הנכס, אנחנו נוכל להרוויח עליו הרבה יותר מאשר קודם לכן. למרות ההוצאה שכרוכה בפרויקט, זה משתלם לנו מאוד.

קראו גם: מתכננים להשקיע באנגליה? קבלו אזורים מומלצים להשקעה

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
רועי עזרא

רועי עזרא

רועי איש כלכלה אשר שמח לתרום מהידע שלו, קראו ותחכימו

אולי גם יענין אותך...

מגשי אירוח בהרצליה

מגשי אירוח בהרצליה

כל מי שביקר בהרצליה בתקופה האחרונה לא היה יכול להתרשם משני דברים מרכזיים. האחד זה העובדה כי הרצליה היא בית לכמה מחברות ההייטק המובילות בארץ

קרא עוד »

איך כותבים קורות חיים?

קורות חיים – מסמך קצר למי שבו מתומצתים פרטים משמעותיים לגבי ההיבט התעסוקתי שלנו. מסמך זה הינו מסמך נדרש בכל עת בו אנחנו רוצים להציע

קרא עוד »

כתוב/כתבי תגובה