בני ינאי – מנהל בכיר עם ניסיון מוכח

 חיילים כאשר היה אחראי על הגזרה הצפונית כמפקד בכיר. לאחר מכן הוא המשיך לתפקידים בכירים כמו ניהול במשרד החקירות של רשות המיסים ואחריות על משאבי אנוש במשרד להסדרת ההתיישבות של הבדואים בנגב.

כך הצליח בני ינאי לאורך השנים להתקדם ולהמשיך לצבור ניסיון במנהל בכיר אשר עושה עבודתו במצוינות רבה וזאת ללא שום פשרות בנוגע לרמה הניהולית שמאפיינת אותו. לצד זאת גם צריך לציין את העובדה כי הוא כבר הגיע לתפקיד סמנכ״ל בכיר למשאבי אנוש ומנהל ברשות המיסים והוא עושה חיל בתפקידו הנוכחי.

הצלחה אחר הצלחה – בני ינאי

כפי שאתם כבר מבינים, בני ינאי מתאפיין במצוינת וזאת כל עוד מדובר על תפקידי ניהול. הוא מצליח לאתגר את עצמו שוב ושוב ולהוכיח כי בין אם מדובר על פיקוד על מאות חיילים בגזרה הצפונית ובין אם מדובר על ניהול אגף חקירות ברשות המיסים, הוא יודע להניע את האנשים תחתיו ולעשות זאת במצוינות שאין כדוגמתה. זו הסיבה בגינה הוא הגיע לאן שהגיע והפך לאדם מעורר השראה.

כל אחד יכול ללמוד מבני

לבסוף נרצה לומר שכל עוד מדובר על תפקידי ניהול והרצון להגיע הכי רחוק שרק אפשר, כל אחד יכול להסתכל על קורות החיים של בני ינאי ורק ללמוד מהם. בעצם כל שצריך זה מוטיבציה ורצון בלתי נגמר על מנת ליצור רפרטואר של תפקיד צבאי ואינספור תפקידי ניהול בכירים במשק. כל אחד שירצה בכך יכול להגיע לזה וללמוד מבני. הרצון והנכונות להתקדם כל הזמן הם שעשו עבורו את ההבדל

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
רועי עזרא

רועי עזרא

רועי איש כלכלה אשר שמח לתרום מהידע שלו, קראו ותחכימו

אולי גם יענין אותך...

השלבים בעריכת פטנטים

השלבים בעריכת פטנטים

ישנם מספר שלבים בעריכת פטנטים, שלא ניתן לוותר עליהם. עורך פטנטים מקצועי ומיומן, יהיה כמובן בקיא בכל השלבים האלו וידע כיצד להתנהל נכון מול משרד

קרא עוד »

כתוב/כתבי תגובה