למה חשוב לשים לב כשבוחרים מלונה לכלב?

בוחרים מלונה לכלב

מלונה לכלב זה פריט נחוץ ושימושי. זה המקום בו הכלב שלכם ימצא את מנוחתו וישכב לשנת הלילה שלו. כן, גם לכלב שלכם מגיע מקום נעים ונוח משלו. כאן הוא ירגיש שיש לו את המקום שלו. הדבר ישרה עליו נינוחות ושלווה. אם רצונכם לרכוש מלונה שימושית ומועילה חשוב כי תבחרו בשימת לב רבה את המלונה הזו. שתהיה מתאימה ומוצלחת ותענה היטב על הצורך של הכלב ושלכם.

מידע נוסף חשוב בלינק
http://royalpet.co.il/index.php?route=product/manufacturer/info&manufacturer_id=63&page=3

כך בוחרים מלונה לכלב

  • גודל מתאים – מלונה מתאימה היא כזו שמתאימה בגודלה לכלב שלכם. מה הכוונה? היות ויש כלבים בגדלים שונים בהתאם לגזע שלהם, חשוב כי המלונה שתשמש אותם תתאים לגדלם. כך שעבור כלב קטן יהיה עליכם לבחור מלונה קטנה, ואילו לכלב גדול המלונה תהיה גדולה. שימו לב כי המלונה צריכה להיות נעימה לכלב. לא צפופה אך גם לא גדולה מידי. כדי שהוא ירגיש בנוח במקום מוגן ונעים.
  • חומר גלם מומלץ – יש מלונות ממגוון חומרי גלם. לכל חומר גלם יש תכונות משלו וחשוב לוודא כי חומר הגלם מתאים לשימוש. מצד אחד המלונה צריכה להיות עמידה ולשמור על שלמותה לאורך זמן. מצד שני חשוב לוודא כי המלונה מגנה על הכלב מחום ומקור, ומספק לו מקום נעים לישון בו בלילות.
  • ניקיון ותחזוקה – גם לעניין התחזוקה והניקיון יש להתייחס. חשוב כל כך לבדוק כי ניתן לנקות את המלונה בקלות. לתחזק היטב ולאפשר לכלב שלכם ליהנות ממלונה נוחה ונעימה לאורך זמן.
  • מחיר – מחירי המלונות נעים בטווח מסוים. ניתן להשוות מחירים כדי להבין מהו הטווח הקיים. כמובן שיש מוצרים איכותיים ומעוצבים יותר שגם המחיר שלהם יהיה יקר בהתאם. בעת הקניה חשוב לשים לב להתאמה לצורך וכן לאיכות של המוצר. במקרים רבים נכון יותר לשלם מחיר יקר עבור מוצר איכותי שיחזיק מעמד, מאשר על מוצר זול ופשוט שעתיד לצאת עד מהרה מכלל שימוש.
  • התייעצות – תמיד כדאי לשמוע מה יש לאיש מקצוע בתחום כמו בעלים של חנות לבעלי חיים כמו זו לומר לכם. איש מכירות יוכל להציע בפניכם את המלונות הקיימות ולכוון אתכם לבחירה נכונה.
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
רועי עזרא

רועי עזרא

רועי איש כלכלה אשר שמח לתרום מהידע שלו, קראו ותחכימו

אולי גם יענין אותך...

במה אתם יותר טובים מהמתחרים שלכם

אומנות המכירות מצריכה מכם לדעת לעשות זאת נכון ובמיומנות רבה. מוכרים רבים אשר מתרשלים בהליך המכירה מפספסים לקוחות פוטנציאליים רבים שהיו שמחים לסגור עסקה לו

קרא עוד »

כתוב/כתבי תגובה