פירוק רכבים – למה זה נשמע עברייני

1567190-min

לא מעט אנשים מוצאים את עצמם עם רכבים ישנים בחניה, ולא תמיד ברור מה נוכל לעשות עם הרכב הישן. לכן, אם זה קורה גם לכם ואם בלי ששמתם לב איך הגעתם לסיטואציה הזאת, הרכב כבר לא ממש נוסע ורק תופס מקום חניה, ברור שאתם תוהים מה כדאי לעשות איתו. אולי לא לגמרי הייתם מודעים לכך, אבל האמת היא, שיש כזה דבר פירוק רכבים. זה יכול להישמע לרגע עברייני, כי זה נשמע כאילו מישהו מגיע, מפרק את הרכב שלכם לגורמים ועושה שימושים שונים עם חלקי הרכב, אך בפועל זה לא לגמרי כך.

מה באמת עושים עם חלקי הרכב?

ראשית, כדי להימנע מפעולה עבריינית, כדאי כמובן לבדוק בידי איזה איש מקצוע שמפרק רכבים אתם מפקידים את המשימה. שנית, כדאי לשאול אותו מראש מה הוא מתכוון לעשות בחלקי הרכב. בדרך כלל חלק מהחלקים מוכרים למפעלי מתכת שונים וחלק מוכרים למוסכים בתור חלקי חילוף. את היתר לרוב מתיכים או פשוט זורקים למזבלה, כך שהכול מתבצע בצורה חוקית ומסודרת, מה שאומר שאין לכם סיבה לחשוש.

באיזה מפרק רכבים כדאי לכם לבחור?

בין אם אתם גרים בבאר שבע, בתל אביב או בכל עיר אחרת בארץ, אתם תראו שיש מספר אנשי מקצוע בתחום פירוק הרכבים שאליהם תוכלו לפנות. מאוד מומלץ לבדוק במי אתם בוחרים, כי מעבר לנושא של עבודה חוקית ולא עבריינית, כדאי גם לבדוק כמה תוכלו לקבל תמורת הרכב הישן שלכם. את הבירורים הללו תוכלו לעשות היום בקלות ובמהירות, אז למה אתם מחכים? פנו אל אנשי מקצוע מובילים ותראו שלא רק תקבלו כסף על הרכב הישן, אלא תיהנו גם ממקום חניה שמתפנה.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
רועי עזרא

רועי עזרא

רועי איש כלכלה אשר שמח לתרום מהידע שלו, קראו ותחכימו

אולי גם יענין אותך...

כתוב/כתבי תגובה