לכידת חולדות בבית מבלי לאבד את הראש

יש הרבה בעלי חיים שנחשבים כחיות מחמד ומלבד הימצאותם בטבע, ניתן לראות אותם בבתים רבים כאשר הם משוכנים בכלובים מאובזרים. גם חלק גדול מבעלי החיים המשתייכים למשפחת המכרסמים נחשבים כחיות מחמד. עם זאת, יש גם את המכרסמים שלא נחשבים ככאלה אלא להיפך. מתייחסים אליהם כאל פולשים לא רצויים ועושים הכול בשביל למנוע מהם לחדור לשטח המחיה שלנו.

איך אדע אם יש לי חולדות בבית?

חולדות נחשבות למכרסמים מהסוג הפחות רצוי ולכן, כאשר חושדים שאלה פלשו לבית, מחפשים את הדרך הקלה והמהירה ביותר לסלק אותן ממנו. הסימנים נפוצים ביותר שיכולים להצביע על הימצאות חולדות בבית הם רהיטי עץ אכולים. חולדות אוהבות לכרסם מוצרי עץ ולכן, אם מצאתם פירורי נסורת או שאתם רואים סימני כרסום על מוצרי העץ שבבית סביר מאוד שיש אצלכם פולשים בדמות חולדות.

כמו כן, אפשר לזהות הימצאות של חולדות בבית לפי עקבות צואה שהן משאירות וכן לשמוע את השריקות שלהן בלילות. כמובן שאם ראיתם חולדה בחצר, או שראיתם עקבות רגליים של חולדות בכל מקום בבית, כדאי לכם לטפל בעניין מכיוון שגם אלה עלולים להצביע על הימצאות של חולדות בבית.

כל הדרכים ללכידת חולדות בבית

לכידת חולדות בבית אינה משימה פשוטה אלא אם כן יש לכם אפשרות להקדיש לכך שעות ארוכות ולהשקיע במלכודות מסוגים שונים עד לתפיסת הפולשים. יש סוגים רבים של מלכודות לתפיסת חולדות כאשר לכל אחת מהן רמת יעילות שונה. בנוסף למלכודות, יש כמובן את המלכודת האנושית – לוכד החולדות. לוכד חולדות מקצועי יודע לזהות עקבות של חולדות, להתחקות אחריהם במקצועיות וכמובן ללכוד את החולדות שפלשו אליכם ולבצע הדברה שתמנע מהן לשוב בשנית.

צרו קשר לקבלת מידע נוסף – https://snaker.co.il/.

Uncategorized כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מסנן אור LT – למה הוא משמש?
ברשותכם לול עופות? זה מעניין, אבל תרנגולות גדלים כמו צמחים. הם צריכים את האור המדויק, את השעות...
קרא עוד »
ינו 03, 2021
הבאת ילד בהורות משותפת – על מה חשוב לתת את הדעת?
אנשים רבים מוצאים את עצמם במצב קשה כאשר הם מתגרשים או נפרדים מהאחר המשמעותי שלהם ויש להם ילדים...
קרא עוד »
אפר 24, 2023
תובנות על מחזור המשכנתא: מרכיבי מפתח שצריך להבין
מחזור המשכנתא הוא מרכיב קריטי בשוק הנדל"ן, המשפיע הן על הקונים והן על המלווים. הוא מקיף שלבים שונים,...
קרא עוד »
דצמ 27, 2023