לכידת חולדות בבית מבלי לאבד את הראש

יש הרבה בעלי חיים שנחשבים כחיות מחמד ומלבד הימצאותם בטבע, ניתן לראות אותם בבתים רבים כאשר הם משוכנים בכלובים מאובזרים. גם חלק גדול מבעלי החיים המשתייכים למשפחת המכרסמים נחשבים כחיות מחמד. עם זאת, יש גם את המכרסמים שלא נחשבים ככאלה אלא להיפך. מתייחסים אליהם כאל פולשים לא רצויים ועושים הכול בשביל למנוע מהם לחדור לשטח המחיה שלנו.

איך אדע אם יש לי חולדות בבית?

חולדות נחשבות למכרסמים מהסוג הפחות רצוי ולכן, כאשר חושדים שאלה פלשו לבית, מחפשים את הדרך הקלה והמהירה ביותר לסלק אותן ממנו. הסימנים נפוצים ביותר שיכולים להצביע על הימצאות חולדות בבית הם רהיטי עץ אכולים. חולדות אוהבות לכרסם מוצרי עץ ולכן, אם מצאתם פירורי נסורת או שאתם רואים סימני כרסום על מוצרי העץ שבבית סביר מאוד שיש אצלכם פולשים בדמות חולדות.

כמו כן, אפשר לזהות הימצאות של חולדות בבית לפי עקבות צואה שהן משאירות וכן לשמוע את השריקות שלהן בלילות. כמובן שאם ראיתם חולדה בחצר, או שראיתם עקבות רגליים של חולדות בכל מקום בבית, כדאי לכם לטפל בעניין מכיוון שגם אלה עלולים להצביע על הימצאות של חולדות בבית.

כל הדרכים ללכידת חולדות בבית

לכידת חולדות בבית אינה משימה פשוטה אלא אם כן יש לכם אפשרות להקדיש לכך שעות ארוכות ולהשקיע במלכודות מסוגים שונים עד לתפיסת הפולשים. יש סוגים רבים של מלכודות לתפיסת חולדות כאשר לכל אחת מהן רמת יעילות שונה. בנוסף למלכודות, יש כמובן את המלכודת האנושית – לוכד החולדות. לוכד חולדות מקצועי יודע לזהות עקבות של חולדות, להתחקות אחריהם במקצועיות וכמובן ללכוד את החולדות שפלשו אליכם ולבצע הדברה שתמנע מהן לשוב בשנית.

צרו קשר לקבלת מידע נוסף – https://snaker.co.il/.

Uncategorized כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
דגשים חשובים בתספורות לגברים
השיער הינו מרכיב חשוב ועיקרי במראה החיצוני של כל גבר ולכן חשוב מאוד לעצב אותו בצורה מוקפדת ומחמיאה,...
קרא עוד »
ספט 30, 2020
אישור פטור ממס הכנסה – איך ניתן לקבל?
קבלה של אישור פטור ממס הכנסה אפשרית אם ההכנסה שלכם הנה מעל 15 אלף שקלים ברוטו בחודש ויש לכם אחוזי...
קרא עוד »
יונ 29, 2021
מהי חוות דעת משפטית?
הרבה פעמים אנחנו מתבקשים להציג חוות דעת של מומחה, בין אם זה בשביל להוכיח את הטענה שלנו ובין אם זה...
קרא עוד »
מאי 22, 2020