אמן חושים לאירועים עסקיים – תוסיפו קצת בידור לעסקים

אמן חושים לאירועים עסקיים

אירועים עסקיים נחשבים לחלק בלתי נפרד מפעילות עסקית מקיפה. לרוב, מזמינים אליהם, לקוחות או נציגי לקוחות אשר עימם עובדים באופן הדוק, ספקים איתם מקיימים קשרים שוטפים, לקוחות פוטנציאליים חשובים וכיוצא בזה. ידוע כי עסקות חשובות מורכבות התחילו בכלל על בסיס הכרות אישית, כימיה טובה בין שני הצדדים, מחוות קטנות של אחד כלפי השני ועוד. עסק המקיים אירועים נחשבים לטובת לקוחותיו וספקיו מוסיף רבות ליחסי הציבור שלו, מקדם אצלם את מטרותיו, ולעיתים, סתם מודה להם בדרך זאת על אמונם בו. אם הינכם מארגנים אירוע כזה רצוי שתשלבו תכנית אומנותית מבדרת ומעניינת.

יכולות מדהימות

מופע של אמן חושים לאירועים עסקיים נחשב לאחר המעניינים, המפתיעים והמהנים הקיימים בקטגוריית ההופעות. היתרונות שלו הם רבים. היכולות של האומן לחזות, לקרוא מחשבות, לבצע משימות טלפתיה ועוד מפתיעות כל פעם מחדש. הסיבה היא שהיכולות שלו מנוגדות להגיון ולשכל הישר ובוודאי לפעילות המוח האנושי. הוא ניחן ביכולות המוגדרות כעל חושיות הכוללות: קריאת מחשבות, חיזוי דברים נעלמים, הפעלת אינטואיציה למצבים מיוחדים, יכולת טלפתית ועוד.

שילוב של הקהל

מה שעוד מוסיף למופע הינו שילוב של מתנדבים מהקהל, ההופכים, בעצם, לחלק מההופעה והם הם המופיעים מול חבריהם. האומן מטיל על המתנדב משימה פשוטה דוגמת בחירת קלף מתוך חפיסה. הוא, כמובן, אינו רואה אותו אבל הקהל כן, ומכאן מתפתחת הדרמה עד שהוא מצליח לגלות מהו הקלף הנבחר. הקטע  הזה בהופעה מפתיע ומהנה מאוד. כל המופע מתובל בצחוק, בהומור ונחשב לקליל שופע ומהנה. אלו אך מוסיפים התרגשות רבה התורמת רבות לאווירה הכללית. מומלץ לכם להזמין מנטליסט ישראלי בעל מוניטין אשר שמו הולך לפניו. הוא בעל ידע רב וניסיון עשיר וירים את האירוע שלכם לגבהים.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
רועי עזרא

רועי עזרא

רועי איש כלכלה אשר שמח לתרום מהידע שלו, קראו ותחכימו

אולי גם יענין אותך...

מהו חוק חדלות פרעון החדש?

מהו חוק חדלות פרעון החדש?

חוק חדלות פרעון החדש נחקק ב2018 ותוקפו הוא החל משנת 2019. הוא נועד להחליף חוק ישן הנוגע לפקודת החברות ופקודת פשיטת הרגל. החוק נועד לנהל

קרא עוד »

כתוב/כתבי תגובה