סים חד פעמי

כרטיס סים חד פעמי כשמו כן הוא. מדובר בכרטיס שנקנה כשהוא כבר טעון בתוכנית מסוימת אותה תבחרו מראש. אם תרצו, תוכלו לעשות בו שימוש חד פעמי ולהשליך אותו לאחר שתסיימו את התקופה עבורה נרכש או עד שתסיימו את נפח הגלישה/שיחות/הודעות טקסט בהן היה טעון.

כרטיס סים חד פעמי או טוקמן הוא דרך מצויינת לחסוך כסף בחשבון הטלפון, והוא קל ונוח לשימוש.

סוגי סים חד פעמי

ישנם מספר סוגים שונים של כרטיסי סים חד פעמי. יש כרטיסי סים חד פעמי המאפשרים גלישה ברשת האינטרנט בלבד, יש כרטיסי סים המאפשרים רק הודעות SMS יוצאות ונכנסות והוצאת וקבלת שיחות. כמובן שישנם כרטיסי סים חד פעמי שמאפשרים גם גלישה ברשת האינטרנט, גם הוצאת וקבלת שיחות טלפון וגם קבלת והוצאת הודעת טקסט.

סים חד פעמי לצרכי גלישה

סים חד פעמי עם שירות אינטרנט הוא שירות המספק למשתמשים גישה לגלישה באינטרנט לפרק זמן מסוים. השירות זמין לכל התקופה עבורה נרכש וניתן להשתמש בו לכל מטרה המצריכה שימוש ברשת האינטרנט.

הסים אינו מוגבל רק לגלישה, הוא יכול לשמש גם להורדת קבצים, שליחת וקבלה של מיילים, ביצוע תשלומים מקוונים וכו'.

סים חד פעמי המשמש לגלישה יוכל לשמש אתכם אם אתם זקוקים לנפח גלישה גדול יותר לתקופה קצרה, אבל אתם לא מעוניינים לרכוש חבילת גלישה גדולה יותר מספק הטלפון שלכם למשך תקופה ארוכה.

למה כדאי להשתמש בסים חד פעמי?

סים חד פעמי מאפשר לכם ליצור כרטיס סים חדש ללא צורך בתשלום חודשי חוזר ומתמשך עבור השירות. אתם תוכלו לרכוש את הסים החד פעמי עם החבילה הרלוונטית עבורכם (בדקו את טוקמן הוט מובייל), והוא יוכל לשמש אתכם למשך התקופה עבורה נרכש. לרוב הכרטיסים יהיו לתקופה של חודש,אך ייתכנו גם תקופות קצרות או ארוכות יותר.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
רועי עזרא

רועי עזרא

רועי איש כלכלה אשר שמח לתרום מהידע שלו, קראו ותחכימו

אולי גם יענין אותך...

יועץ פיננסי

למה חשוב לקחת יועץ פיננסי?

תהליכים פיננסים שאנחנו צריכים לעבור, באופן אישי או עסקי, הם לא תמיד פשוטים, אך יש להם השפעה מרחיקת לכת על היכולת שלנו להתנהל מבחינה כלכלית,

קרא עוד »

כתוב/כתבי תגובה