מסנן אור LT – למה הוא משמש?

ברשותכם לול עופות? זה מעניין, אבל תרנגולות גדלים כמו צמחים. הם צריכים את האור המדויק, את השעות המדויקות של האור ואת השעות של החושך. האור צריך להיות במינון הנכון כדי להשיג את הגידול האופטימלי.

את התוצאות רואים כמובן באיכות העוף לאחר שהוא מובל לשחיטה. איכות הבשר נקבעת לפי איכות הגידול של העוף. אם מדובר בתרנגולות שמיועדות להטלה, זה ישפיע על איכות הביצים ואורך החיים של התרנגולת.

אחד המכשירים בהם משתמשים כדי להתאים את תנאי הלול לתנאי הגידול האופטימליים הם על ידי מסנן אור LT. איך זה עובד ולמה צריך את זה? המשיכו לקרוא כדי לדעת.

מסנן אור LT:

תנאי האור המצויים בלול, חשובים מאוד לגידול נכון של העופות. אמנם נכון שכל מה שתביאו לשוק, יימכר. בגלל שבשר עוף הוא מצרך בסיסי והרבה פעמים ברשתות השיווק חסר, אבל עדיין, המחיר שתוכלו לקבל על עוף ברמה גבוהה שונה מהמחיר שתוכלו לקבל על עוף שגדל בתנאים טובים יותר והבשר שלו משובח יותר.

מעבר לזה יש את העניין הלא פחות חשוב והוא רווחתם של העופות. בדיוק כמו בני אדם, לתרנגולים גם יש צרכים וכשאלו לא מתקיימים העופות סובלים.

ישנם מקומות בעולם שלא צריך להתאמץ יותר מידי. מזג האוויר והאקלים מתאים באופן אוטומטי לגידול עופות, בישראל זה פחות ככה. נדרשות כל מיני התאמות כדי לגדל בצורה נכונה.

אחת ההתאמות היא תאורה נכונה. זה אומר שגם ביום צריך להקפיד על תנאי תאורה שלא יהיה יותר מידי אור ולזה בדיוק משמש מסנן האור, הוא מגביל את רמת התאורה שתהיה בתוך הלול. כמו כן, בלילה או בשעות אחרות שצריך חושך, יש לשמור על חושך ללא תאורה.

פנו אלינו לקבלת ייעוץ לפתרונות תאורה מתקדמים.

Uncategorized כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
צמיגי מקסיס – איכות שלא יודעת פשרות
כאשר מסתכלים על צמיגי מקסיס ומה שהם מציעים לכל אחד שעושה בהם שימוש, אפשר לראות בבירור כי הם ניחנים...
קרא עוד »
אפר 04, 2022
הסכם ממון לאחר החתונה
הסכם ממון לאחר החתונה הוא מסמך משפטי שנחתם לאחר הנישואין. המסמך מפרט כיצד יחלקו הצדדים את נכסיהם...
קרא עוד »
יול 23, 2022
ניתוח קטרקט סיבוכים אפשריים
ניתוח קטרקט הוא צורה של ניתוח עיניים המשמש לטיפול בקטרקט, המהווה עכירות של העדשה בעין. זהו הליך בטוח...
קרא עוד »
יונ 05, 2023