מה היתרונות של אייל פז על פני יועצים עסקיים אחרים?

1888923-min

מי שמקליד את הביטוי יועץ עסקי בגוגל, יכול למצוא מגוון רחב של שמות, יועצים עסקיים אשר מציעים את שירותיהם לכל דורש. חלקם בעלי ניסיון רב, לחלקם יש הצלחות גדולות, ועם זאת, אף אחד מהם איננו בר השוואה לאייל פז ייעוץ עסקי.

אייל הוא יועץ עסקי בעל ניסיון רב בתחום, בין אם זה בעבודה מול חברות גדולות וקטנות, חברות מקומיות וכן חברות בינלאומיות. יש לאייל ידע וניסיון רב בנושא, כלים רבים שעוזרים לו לספק ללקוחות שלו את כל העזרה והייעוץ שהם צריכים בשביל שהוא יוכל לקדם אותם.

היתרון הבולט של אייל פז ליווי עסקי לעסקים על פני יועצים אחרים, לא בא לידי ביטוי דווקא בניסיון או בידע, אלא יותר בגישה ובאופן בו הוא עובד עם הלקוחות שלו. הוא לומד להכיר אותם, לומד להכיר את העסקים שלהם. הוא מעמיק בכך, על מנת לספק לדעת כל מה שצריך, בשביל שהוא יוכל לעזור להם להתמודד עם אתגרים שונים.

כיצד אייל עובד עם הלקוחות שלו

נניח ומגיע בעל עסק שמבקש מאייל ייעוץ עסקי. אזי בשלב הראשון, הוא לומד על העסק, על התחום, על המתחרים. ורק אז הוא יכול להתחיל בתכנון יצירת תוכנית שתלווה את בעל העסק. יחד עם זאת, הוא יוצר גם מדדים ופרמטרים, על פיהם אפשר לבחון את קצב ההתקדמות של העסק.

ברגע שלומדים את כל מה שצריך, אז אפשר לדעת עם מה עובדים, מה יש ומה אין, מה היתרונות היחסיים והמוחלטים של העסק, וכיצד אפשר לגשת לתהליכי עבודה שונים. בצורה כזו הרבה יותר פשוט ונוח לספק ייעוץ ועזרה שיכולים להתאים ספציפית לבעל העסק. בין אם זה על פי צרכיו ובין אם זה על פי התנאים של העסק.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
רועי עזרא

רועי עזרא

רועי איש כלכלה אשר שמח לתרום מהידע שלו, קראו ותחכימו

אולי גם יענין אותך...

נתוני אשראי שליליים

נתוני אשראי שליליים

רוב האזרחים בארץ אינם מודעים לכך, אך למעשה כדאי לדעת כי כל המידע הפיננסי של כל אזרח ואזרח נאסף ומעובד בצורה מסודרת ומאורגנת, על מנת

קרא עוד »

כתוב/כתבי תגובה