איך בודקים את שער אתריום?

אם הגעתם לכאן אתם בוודאי מחפשים מידע אודות אתריום עם דגש על שער אתריום עדכני. המטבעות הדיגיטליים צפויים לשנות את העולם ולכם יש הזדמנות לקחת חלק במהפכה ולהרוויח ממנה. פלטפורמת אתריום הפכה תהליכי בניית תוכנה מבוססים בלוקצ'יין  להליך הרבה יותר פשוט ונגיש. הפלטפורמה ממשיכה להתפתח ולהתחזק בעולם כולו. 

איך הכול התחיל?

אתריום פותח על ידי צעיר בן 25 ממוצא רוסי קנדי שנחשב היום לגאון. ויטליק בוטרין חקר לעומק את הקוד של הביטקוין וגילה כיצד ניתן לעשות שימושים נוספים בבלוקצ'יין. הוא נטש את לימודיו באוניברסיטה ובילה את כל זמנו בפיתוח של פלטפורמת אתריום. המטרה הראשית שלו היא פיתוח מחשב עולמי באמצעותו משתמשים יוכלו לפתח תוכנות ולהריץ תוכנות בעוד התוכנות 'מדברות' ביניהן. פלטפורמת אתריום מנסה לקחת את האינטרנט צעד אחד גדול קדימה. יש לויטליק בוטרין סיכוי לשנות את עולם האינטרנט שאנחנו מכירים. 

מה זה שער אתריום?

בדומה לביטקוין גם אתריום אפשר יהיה לכרות או לרכוש. כריית אתריום דורשת שימוש ביכולת עיבוד הגרפיקה של מחשבים. בלוק חדש מצטרף לרשת בממוצע אחת ל-15 שניות. בכל פעם בה בלוק נחתם הכורה מקבל 2 מטבעות אתריום. שער אתריום קובע את השווי של המטבע ואת מחיר הקנייה. כדאי לשים לב לתנודות של השער ולהחליט בהתאם האם ההשקעה בכריית אתריום אכן משתלמת. 

כיום ההיצע כולל כ-114 מליון מטבעות אתריום ללא כמות מקסימלית. ההגבלה היחידה היא על ייצור של 18 מיליון מטבעות חדשים בכל שנה. ויטליק בוטרין עומד בראש צוות הפיתוח ופועל במרץ לקידום החברה. מיטב המוחות עמלים מסביב לשעון על פיתוח הפלטפורמה. האגודה מוגדרת כאגודה ללא מטרת רווח והיא ממוקמת בשוויץ. המטרה היא המשך פיתוח תמידי באמצעות תרומות. 

קראו עוד באתר של BITS OF GOLD >>>

Uncategorized כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
התנהלות נכונה ללא חשש מביקורת פתע של מס הכנסה
כל מי שניהל עסק בחייו יודע כי זו משימה מורכבת וקשה. פעמים רבות יש לנו את המוצר הטוב ביותר, את העובדים...
קרא עוד »
יול 22, 2019
שמאי מקרקעין – מה בדיוק הוא בודק?
תפקידו המרכזי של שמאי מקרקעין הוא להעריך שווי של נכסי נדל"ן לכל מטרה. חשוב שכל עסקת נדל"ן תהיה מלווה על...
קרא עוד »
אפר 22, 2020
כתיבה שיווקית
כתיבה שיווקית מהווה כלי חשוב ובעל חשיבות מכרעת עבור כל עסק שמעוניין לקדם את עצמו. היום כבר לא ניתן...
קרא עוד »
ינו 06, 2020